Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Laias maailmas vabatahtlikku tööd teinud jagavad kogemusi
3.–7. maini 2011 toimub Tallinnas Nokia Kontserdimaja fuajees Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta ringreis ehk vabatahtlike mess, mis annab vabatahtlikele ja vabatahtlikele ühendustele võimaluse tutvustada oma töid ja tegemisi, otsida ja leida koostööpartnereid, arutleda vabatahtlike tegevuse probleemide ja arengu üle ning kaasata oma tegevusse uusi liikmeid. Vabatahtlike mess on suunanäitaja nii praegustele kui ka tulevastele vabatahtlikele ning ka kõigile huvilistele!

Ringreisi raames on MTÜ Continuous Action tutvustamas vabatahtliku töö võimalusi ning kogemusi messi esimesel neljal päeval. Teisipäeval, 3. mail kl 18:00 – 18:50 toimub konverentsiruumis arutelu ‘Vabatahtlikuna väljaspool Euroopat’, mille raames jagavad oma vabatahtliku töö kogemusi Hondurases, Nigeerias, Keenias, Indias, Brasiilias ja Argentiinas projektide ‘DOORS’, ‘Voices from Around the World’ ja ‘Estonian L.I.F.E. in Argentina’ raames käinud noored.

 

Messi ajal saad tutvuda ka MTÜ Continuous Actioni poolt pakutavate vabatahtliku töö võimalustega välismaal ja kohtuda Eestis hetkel Prantsusmaalt, Hispaaniast, Rootsist, Saksamaalt, Austriast ja Leedust pärit vabatahtlikega. Kolmapäeval, 4. mail kl 18:30 saad osa võtta ka arutelust ‘Vabatahtlik tegevus lasteaedades’. Vabatahtliku tegevuse aasta ringreisi jooksul saad tutvuda ka meie teiste põnevate projektipakkumistega! Lisaks saad näha ka digitaalset fotonäitust, mis on kokku pandud Keenias ja Nigeerias käinud vabatahtlike poolt.

 

Messi Eestipoolne korraldaja on Siseministeerium. Lisainfot siit


Continuous Action – maailm on täis võimalusi!

Nimetatud Euroopa Vabatahtliku teenistuse projekte on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. Nende sisu   peegeldab autorite seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav selles sisalduva informatsiooni kasutamise eest.Lisatud: 1.04.2011 // 0:00