Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Uued ja huvitavad kogemused vabatahtlikuna Austrias


KANDIDEERIMINE PIKENDATUD!

Olete oodatud kandideerima EVS projekti, mis leiab aset Austrias perioodil 01.09.2012-31.08.2013.

Vastuvõtvaks organisatsiooniks on  Stadtgemeinde Wörgl ning toimumiskohaks väike linn nimega Wörgl. Vabatahtlikul on võimalus lüüa kaasa kohaliku kultuurikeskuse ja noortekeskuse töös ning osaleda täiendavates vastuvõtva organisatsiooni poolt korraldatavates tegevustes. Seega saab tegevuste spekter olema küllaltki lai.

Vastuvõtva organisatsiooni täpsema kirjelduse leiate andmebaasist aadressil: http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_form_en.cfm?EID=32000382575

Vabatahtlik peaks olema vanuses 20-30 aastat ning omama mõningast saksa keele oskust. Lisaks sellele peaksid:

Olema huvitatud 12-30 aastaste noortega töötamisest;
Huvituma noortekultuurist, noorte huvidest ja seotud teemadest;
Omama soovi inspireerida noori ning ühtlasi innustuma noorte endi poolt pakutud ideedest;
Väärtustama meeskonnatööd;
Olema hea suhtlemisoskuse, avatud meele ning südamega, omama soovi õppida konfliktide lahendamist.

Kandideerimiseks saada palun ingliskeelne fotoga CV ja motivatsioonikiri aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee hiljemalt 10. juulil.

Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, elamine ja toitlustamine on rahastatud Euroopa Noored (Youth in Action) programmist.  Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarvest 90% ulatuses. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha vastavalt programmi rahastusreeglitele. Lisainfot EVT kohta on leitav meie kodulehe rubriigist Euroopa Vabatahtlik Teenistus http://continuousaction.ee/?mid=9.


Lisatud: 22.06.2012 // 0:00