Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Aastaks ajaks juba rahastatud EVS projekti Poola?


Otsime vabatahtlikku juba rahastatud Euroopa Vabatahtliku teenistuse (EVS) projekti 'Bridge of Connection' Poolas. Teenistuse algus on hiljemalt 01. septembril 2012 ning selle kogukestvus 12 kuud (1 aasta). Kokku võtab vastuvõttev organisatsioon vastu mitmeid vabatahtlikke üle kogu Euroopa!

Detailne info projekti toimumiskoha ning tegevuste kohta Euroopa Komisjoni andmebaasist - projekti number ehk EI (Expression of Interest) on 2010-PL-102 (lisa see otsingusse).

Loe projekti kohta kindlasti täiendavalt juurde SIIT

Huvi korral saada oma inglisekeelne ja pildiga CV (lisa oma skype kasutajanimi) ning motivatsioonikiri aadressile kandideerin@continuousaction.ee esimesel võimalusel!

Projekti rahastab Euroopa Komisjoni programm Euroopa Noored - Euroopa Vabatahtlik teenistus. KÕIK kulutused, v.a. transport 10% projekti toimumispaika ja tagasi, on kaetud programmi poolt!

Täpsem informatsioon 
kandideerin@continuousaction.ee ja/või telefonilt 52 917 17.


Lisatud: 8.05.2012 // 0:00