Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Projekt "Home Sweet Home" Rumeenias võtab vastu ühe vabatahtliku Eestist


Otsime vabatahtlikku juba rahastatud Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti "Home Sweet Home" Aradis, Rumeenias. 
Projekti tegevused algavad 1.05.2013 ning teenistuse pikkus on 5 kuud. 
Vastuvõtvaks organisatsiooniks Rumeeniast on 
Ofensiva Tinerilor Association ja saatvaks organisatsiooniks Eestist on MTÜ Continuous Action.
Tegevuste märksõnadeks projektis on loovate töötubade läbiviimine lastele ja noortele, kohaliku ajakirjandusklubi ning amatöörteatri loomine, vabatahtliku töö arendamine ja projektide käivitamine kohalikus kogukonnas.
Täpsemalt info projekti ja sihtriigi Rumeenia kirjelduse leiad siit.


Kui tunned huvi vabatahtliku töö ja antud projekti vastu, siis saada palun oma CV koos motivatsioonikirjaga (inglise keeles) e-mailile info@continuousaction.ee.
Kindlasti on oluline nimetada kandideerimisel projekti nimi ja sihtriik, mille peaksid lisama e-kirja teema väljale (Kandideerimine projekti 
Home Sweet Home Rumeenias).
Kandideerimise tähtaeg 19. jaanuar 2013.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, elamine ja toitlustamine on 100% rahastatud eelpoolnimetatud programmist. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarvest 90% ulatuses, ehk siis vabatahtlik tasub vaid 10% reisikuludest. Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha 60€ kuus.

Projekti "Home Sweet Home" rahastamiseks esitatati taotlus 1.10.2012 tähtajaks Euroopa Noored programmi Rumeenia büroole ning projekt sai ka rahastuse. 
Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt 
ning ka ettevalmistav koolitus kevadel, mis korraldatakse koostöös Euroopa Noored Eesti bürooga

Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda ka vastavat 
infot meie kodulehelt.
Kindlasti loe lisaks Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta meie kodulehelt www.continuousaction.ee ja ka www.noored.ee/evsLisatud: 5.01.2013 // 0:00