Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

KIIRE PAKKUMINE!!! HANDICHANGE: Visual Impairment


Oled oodatud osalema noortevahetusel "HANDICHANGE: Visual Impairment", mis toimub 14.06-24.06.2013 Bédeilles, Prantsusmaal. 
Rahvusvaheline noortevahetus toob kokku noored Tšehhist, Portugalist, Sloveeniast, Prantsusmaalt ning Eestist, et tutvuda erinevate maade noorte ning kultuuridega, arutada kaasatuse ja tolerantsuse teemadel (rõhuasetus nägemispuudega inimeste kaasamisel).
Lisainfo noortevahetuse teema kohta leitav siit. 
Loe ka praktiliste ettevalmistuste kohta. 

Noortevahtuse võtab vastu ja korraldab SOLAFRIKA (Prantsusmaa) koostöös MTÜ Continuous Actioniga, kes saadab Eestist osalema 5 inimest. Osalema on oodatud 4 noort vanuses 17-25.a. Grupiga on projektis MTÜ Continuous Action'i poolt grupijuht Annli Heinsalu.

Kõik kohapealsed kulud - majutus, toitlustus, programm on kaetud 100% Euroopa Noored programmi Prantsusmaa büroo poolt. Projekt katab 70% rahvusvahelistest reisikuludest, omaosalus vastavalt programmi reeglitele on 30%.
Osalejal tuleb esmalt ise lennupiletid välja osta ning arvete/piletite alusel kompenseerib sellest 70% vastuvõttev organisatsioon Solafrika.

Saatev organisatsioon viib läbi enne projekti osalejatele ettevalmistava kohtumise.

Osalemiseks võta meiega kiiresti ühendust esimesel võimalusel saates täidetud sooviavalduse e-mailile annli@continuousaction.ee
NB! Osalejad on projekti olemas ja grupp kinnitatud.


Lisatud: 3.05.2013 // 0:00