Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa vabatahtliku teenistuse grupiprojekt "GREEN MESSAGE"


 MTÜ Continuous Action saab saata 4 vabatahtlikku Eestist osalema Euroopa vabatahtliku teenistuse grupiprojektis "GREEN MESSAGE", mis toimub 13-28.08.2013 Leedsis, Inglismaal.
Projekti vastuvõttev organisatsioon on Everything is Possible.

Vabatahtlikud abistavad kahe muusikafestivali - 16-18.08 toimuva Beacons ja 23-25.08 toimuva Leedsi festivali korraldamisel, kus peamine töö on festivali platside korrashoid. Töö festivali ajal toimub 6 tundi päevas ja õhtuti on vabatahtlikel võimalus osa saada festivali programmist. Kohapeal toimub vastuvõtva organisatsiooni poolt saabumisjärgne koolitus ning töö juhendamine.
NB! Elamine festivali ajal on telkides!
Vaata ka projekti kodulehte.

Tutvustavad videod leiad järgmstelt linkidelt:
Video 1
Video 2
Video 3

Kandideerimiseks täida ära ning saada meile oma sooviavaldus koos kaaskirjaga (kaaskiri võib olla eesti keeles) e- mailile vabatahtlik@continuousaction.ee 
Kaaskirjas on vaja põhjendada, miks soovid lühiajalises projektis osaleda ning kindlasti on oluline nimetada oma pöördumises projekti nimi. Projekti nime peaksid lisama e-kirja teema väljale (Kandideerimine projekti Green message, Inglismaal).
NB! Kandideerimine on lõppenud. Valitud kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 4.07.2013.

Vabatahtlikuks Euroopa Noored programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Euroopa Noored (Youth in Action) programmi Inglismaa büroo poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi korraldatakse ning piletid ostetakse vastuvütva organisatsiooni poolt. Vabatahtlikul tuleb tasuda 10% reisikuludest. 
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha vastavalt programmi rahastusreeglitele. 
Kindlasti loe lisaks Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta meie kodulehe rubriigist 
Euroopa vabatahtlik teenistus ja ka www.noored.ee/evs

Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt.
 


Lisatud: 20.05.2013 // 0:00