Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Prantsusmaa, Auvergne / Rhône-Alpes - projekt "Le Créneau"


Oled oodatud osalema lühiajalises Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis "Le Creneau", mis toimub Prantsusmaal. Projekti koordineerib meie hea partner Solidarités Jeunesses Pariisist, kelle regionaalne organisatsioon on vastuvõtvaks organisatsiooniks. 
Saatvaks organisatsiooniks Eestist on MTÜ Continuous Action.

Vabatahtlik töötab koos teiste vabatahtlikega aga ka kohalike vabatahtlike ning organisatsiooni liikmetega. Peamised tegevused projektides on abistamine rahvusvaheliste töölaagrite läbiviimisel aga ka kultuurilised tegevused. Tegevuste hulka kuulub ka ühise majapidamise eest hoolitsemine (sh korrashoid, toidu valmistamine, majutusega seotud korraldused jms), kuna elamine on vabatahtlikel ühine. 

Uudista ka vastuvõtva organisatsiooni 
kodulehte.
Akrediteeringu kirjeldus siin.
Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne juhendamine Prantsusmaal, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm.

Täpsem info "Créneau"
Projekt on kestvusega 2 kuud ning algusaeg on kokkuleppel orgqnisatsiooniga.
 
Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise või prantsuse keele oskus suhtlustasandil. 

Kandideerimiseks
 saata CV koos kaaskirjaga (võib olla eesti keeles) e- mailile info@continuousaction.ee 
Kindlasti on vaja põhjendada oma soovi ning kirjeldada, miks soovidlühiajalises projektis osaleda ning nimetada kandideerimisel projekti nimi, mille peaksid lisama e-kirja teema väljale (Kandideerimine projekti Creneau, Prantsusmaal).
Lisainfo samal aadressil. 
Kandideerimise tähtaeg: nii kiiresti kui võimalik/ASAP. 
Vabatahtlik on projekti kinnitatud ja kandideerimine lõppenud.

Vabatahtlikuks Euroopa Noored programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastatVabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Euroopa Noored (Youth in Action) programmi Prantsusmaa büroo poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarvest 90% ulatuses. 
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha vastavalt programmi rahastusreeglitele 125 € iga teenistuskuu kohta. 
Kindlasti loe lisaks Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta meie kodulehe rubriigist 
Euroopa vabatahtlik teenistus ja ka www.noored.ee/evs
Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. 
Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt.


Lisatud: 6.06.2013 // 0:00