Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa vabatahtliku teenistuse võimalused sügisel ja uuel aastal


Oled oodatud kandideerima pikaajalistesse Euroopa vabatahtliku teenistuse projektidesse mis algavad sügisel ja uuel aastal.  Vabatahtlikke otsib mitu organisatsiooni Belgiast, Itaaliast, Rumeeniast, Kreekast ja Hispaaniast. Saatvaks organisatsiooniks kõikide projektide puhul on MTÜ Continuous Action.

'Here I am: new active citizens for a wider European Identity' Roveretos, Itaalias
Algusaeg:
november 2014 (9 kuud, rahastatud)
Vabatahtlik töötab
MTÜ Villa Maria juures, mis on koduks mitmele erivajadusega inimesele. Vabatahtlikul on ka ise võimalik läbi viia mitmeid üritusi. Loe lähemalt siit.
Kandideerimise tähtaeg: esimesel võimalusel

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt Valencias, Hispaanias

Algusaeg: jaanuar 2015 (8 kuud, rahastatud)
Vabatahtlikku ootab
Manises. Tegevuste hulka kuulub vaba aja tegevuste korraldamine lastele ja noortele.

Euroopa vabatahtliku teenistuse projektid Sitsiilias, Itaalias
Algusaeg: jaanuar/märts 2015 (8 või 12 kuud, raha
stustaotlus ettevalmistamisel 1.10.2014 tähtajaks)
Itaalia organisatsioon ENGO InformaGiovani ootab vabatahtlikke kandideerima mitmesse projekti. Loe lähemalt tegevuste lühikirjeldusi.


Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt Kreekas
Algusaeg:
juuli 2015 (6 kuud, rahastustaotlus ettevalmistamisel 1.10.2014 tähtajaks)
Vabatahtlikku ootab
EDRA. Vabatahtliku tegevuste hulka kuulub erinevate töötubade ja tegevuste korraldamine kohalikele kui ka töötamine erivajadusega inimestega.

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Vabatahtlikul ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused,  elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi (Euroopa Noored/Erasmus+) rahastusreeglitele.
Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha mis on riigiti erinev.

Osalemiseks palun võta meiega ühendust esimesel võimalusel saates oma CV koos motivatsioonikirjaga (inglise keeles) e-maili aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee


Lisatud: 27.06.2014 // 0:00