Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa vabatahtliku teenistuse projekt "Change Your Mind" Ungaris


Oled oodatud osalema 12 kuud kestvas Euroopa Vabatahtliku teenistuse projektis "Change Your Mind", mis alustab esimesel võimalusel Veszprémis, Ungaris. Projekti koordineerib ja võtab vastu MTÜ Lélektér Alapítvány ning saatvaks organisatsiooniks Eestist on Continuous Action. Ungarisse saadame kokku 2 vabatahtlikku.
 
Projekti kestvus: 12 kuud
Tegevuste algus: esimesel võimalusel (12 kuud)
Vabatahtlike koguarv Eestist: 2
Vabatahtlikud projekti leitud.
 
Tegevuste lühikirjeldus: 
Vabatahtlik töötab MTÜ Lélektér Alapítvány juures, kus ülesannete hulka kuulub kohaliku noortekeskuse tegevuste arendamine ning vähemate võimalustega laste toetamine. Samuti hõlmab projekt ka erinevaid meediategevusi. Loe projektist lähemalt siin.
Loe organisatsiooni tegevuste kohta lisainfo akrediteeritud organisatsioonide andmebaasist.

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat.
Osalejale ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused,  elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud eelpoolnimetatud programmist. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projektis ettenähtud piirmäärale ja vahemaale, mis on kulunud projekti sõiduks. Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha 85€ kuus.

Kandideerimiseks palun saada oma CV koos motivatsioonikirjaga (inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee esimesel võimalusel.


Lisatud: 21.02.2015 // 0:00