Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa vabatahtliku teenistuse pojektides osalemise võimalused


Oled oodatud kandideerima pikaajalistesse Euroopa vabatahtliku teenistuse projektidesse, mis on lähiajal algamas. Vabatahtliku otsivad Ungari, Hispaania, Prantsusmaa ja Horvaatia organisatsioonid. Saatvaks organisatsiooniks kõikide projektide puhul on MTÜ Continuous Action.

Võimalus kohe sõita projekti "Change Your Mind" Veszprémis, Ungaris. 
Algusaeg: ASAP
Teenistuse pikkus: 12 kuud
Projekti koordineerib ja võtab vastu meie partner Lélektér Alapítvány.  Projektis töötab juba üks meie poolt saadetud vabatahtlik ning organisatsioon soovib kaasata lisaks veel ühe noore.
Loe lähemalt
siit.

Võimalus kandideerida ka sügisel algavatesse projektidesse (veel rahastamata), mis kestavad 10-12 kuud. Loe lähemalt projektide ja kandideerimise kohta meie Euroopa vabatahtliku teenistuse võimaluste juurest.

Vabatahtlikuks on antud projektide puhul võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused,  elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Erasmus+ rahastusreeglitele.
Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha mis on riigiti erinev. 

Osalemiseks palun võta meiega ühendust esimesel võimalusel saates oma CV koos motivatsioonikirjaga (inglise keeles) e-maili aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee 


Lisatud: 1.03.2015 // 0:00