Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

2 kuud Prantsusmaal - projekt "Réseau d’Entraide Volontaire - REV"


Oled oodatud osalema lühiajalises Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis "Réseau d’Entraide Volontaire -REV”, mis toimub 1.05-30.06.2015 (2 kuud) Beauvoisinis, Prantsusmaal.

Vabatahtlik töötab koos organisatsiooni liikmete ja teiste nii rahvusvaheliste kui ka kohalike vabatahtlikega. Peamised tegevused projektides on: abistamine rahvusvaheliste töölaagrite läbiviimisel, renoveerimistööd, tegevused looduses, aga ka kultuurilised tegevused. Tegevuste hulka kuulub ka ühise majapidamise eest hoolitsemine (
sh korrashoid, toidu valmistamine, majutusega seotud korraldused jms), kuna elamine on vabatahtlikel ühine.
Lisainfo
siin.

Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne juhendamine Prantsusmaal, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm.
Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise või prantsuse keele oskus suhtlustasandil. 

Projekti koordineerib Solidarités Jeunesses, vastuvõtvaks organisatsiooniks on kohalik organisatsioon Réseau d’Entraide Volontaire ja saatvaks organisatsiooniks Eestist on MTÜ Continuous Action. 

Lühiajalised projektid on mõeldud eelkõige 
vähemate võimalustega noortele. Kandideerima on oodatud ka
- maa-või väikelinna noored, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus 
- töötud noored
- riigikeelt mittevaldavad noored
- noored, kes tervise või muude probleemide tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis.

Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise või prantsuse keele oskus suhtlustasandil. 

Kandideerimiseks
 saada palun oma CV koos kaaskirjaga (võib olla eesti keeles) e- mailile info@continuousaction.ee
Kindlasti on vaja põhjendada oma soovi ning kirjeldada, miks soovid 
lühiajalises projektis osaleda ning nimetada kandideerimisel projekti nimi, mille peaksid lisama e-kirja teema väljale (Kandideerimine projekti REV Prantsusmaal).
Kandideerimine on lõppenud!

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat)Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi Prantsusmaa büroo poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt 
programmi rahastusreeglitele (antud projekti puhul max 360€).
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha. 

Kindlasti loe lisaks 
Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta.

Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt.


Lisatud: 9.02.2015 // 0:00