Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Lühiajaline grupiprojekt «Let's build Europe together - Le Créneau 2»


Pakume võimalust osaleda keskkonnateemalises lühiajalises Euroopa vabatahtliku teenistuse grupiprojektis «Let's build Europe together - Le Créneau 2», mis toimub 1.08-14.08.2016 Prantsusmaal. Projekti koordineerib Solidarites Jeunesses, vastuvõtvaks organisatsiooniks on Le Créneau Prantsusmaalt ja saatvaks partneriks MTÜ Continuous Action Eestist.
Projektis saab osaleda noor vanuses 18-30.a.

Grupp vabatahtlikke Eestist töötavab koos organisatsiooni liikmete ja teiste nii rahvusvaheliste kui ka kohalike vabatahtlikega. Peamised tegevused projektides on tegevused looduses ja 
renoveerimistööd, aga ka kultuurilised tegevused. Tegevuste hulka kuulub ka ühise majapidamise eest hoolitsemine (sh korrashoid, toidu valmistamine, jms), kuna elamine on vabatahtlikel ühine. 

Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne juhendamine Prantsusmaal, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm. Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise või prantsuse keele oskus suhtlustasandil. 

Lühiajalised projektid on mõeldud 
vähemate võimalustega noortele. Kandideerima on oodatud ka
- maa-või väikelinna noored, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus 
- töötud noored
- riigikeelt mittevaldavad noored
- noored, kes tervise või muude probleemide tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis.

Kui soovid projektis osaleda, saada meile esimesel võimalusel aga hiljemalt 29.05.2016 oma sooviavaldus.

Kandideerimine on lõppenud. Valitud vabatahtlikega on ühendust võetud. 

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat)Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi Prantsusmaa büroo poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on rahastatud 100%. 

Kindlasti loe lisaks 
Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta.
Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt.


Lisatud: 12.05.2016 // 0:00