Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Septembris vabatahtlikuna Ungarisse paati renoveerima


Koostöös oma hea Ungari partneriga Fekete Sereg, saame kahele eesti noorele pakkuda põneva vabatahtliku töö võimaluse Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalise grupiprojekti "Star Gazy Boat Balaton" raames.  

Projekt "Star Gazy Boat Balaton" toimub 8-29.09.2015 Örvényes, Ungaris.
Grupiprojektis osaleb 6 vabathtlikku kolmest erinevast Euroopa riigist. Lisaks kahele vabatahtlikule Eestist osalevad projektis vabatahtlikud Itaaliast ja Austriast. Peamiseks projekti eesmärgiks on renoveerida vana paat ning kogu protsessi dokumenteerimine (fotod, video).
Loe projekti tutvustust
siit.

Projektis saab osaleda noor vanuses 18-30.a.


Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm. Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. 

Lühiajalised projektid on mõeldud 
vähemate võimalustega noortele. Osalema on oodatud ka
- maa-või väikelinna noored, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus 
- töötud noored
- riigikeelt mittevaldavad noored
- noored, kes tervise või muude probleemide tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis.

Kui soovid projektis osaleda, võta meiega ühendust aadressil info@continuousaction.ee 

NB! Vabatahtlikud on projekti kinnitatud.

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat)Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on samuti rahastatud.
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha 4€ päevas.

Kindlasti loe lisaks 
Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta.
Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt. 

Visuaali autor:
Attila Jáger 


Lisatud: 5.06.2015 // 0:00