Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Osale noortevahetusel "Less is More 2 Inlcusion" Portugalis


Otsime osalejaid rahvusvahelisele noortevahetusele "Less is More 2 Inclusion", mis toimub 24.08-2.09.2016 Palmela's/Setubal'is Portugalis. Projekti korraldab OKUPA - Espaço Juventude Centro Social de Palmela. Kokku saab noortevahetusel osaleda 6 noort (vanuses 14-17) ning 1 grupijuht.

Noortevahetuse raames arutletakse ühiselt teemadel noorte kaasatus ja osalus, loovus ja loomingulisus, tervis ning kultuur. 
Loe lähemalt projektist.


Noortevahetustel osalemise tingimused: 
- vanus 14-17.a. (grupijuht on/võib olla vanem kui 25.a.);
- suur huvi noortevahetuse teema vastu; 
- osalustasu 90€ tasumine MTÜ Continuous Action kontole;

Majutus, toitlustus ja programm on korraldatud ning kaetud 100% korraldajate poolt ning rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Reisikulud projekti toimumisriiki kaetakse kuni 100%, projektis ettenähtud piirmäära ulatuses, mis selles projektis on 400€. Lennupiletid ostab osalejatele MTÜ Continuous Action. Osalejal tuleb endal katta lennupiletite ülekulu juhul kui see ületab reisieelarve piirmäära (selgub lennupiltite ostmise hetkel). Samuti jääb osalejate katta kindlustus projekti vältel.
NB! Osalejad on projekti kinnitatud.


Lisatud: 5.07.2016 // 0:00