Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Sõida projekti "Volunteering for YOUth" Poolas


Otsime ühte vabatahtlikku, kellele saame pakkuda aktiivse vabatahtliku töö võimaluse Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti "Volunteering for YOUth" raames Kielce's Poolas.

Projekti planeeritav algusaeg on veebruar 2017 (5 kuud). Saatvaks organisatsiooniks Eestist on MTÜ Continuous Action. 

Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach (vabatahtlike keskus) võtab vastu 5 vabatahtlikku, kes lisaks Eestile tulevad Taanist, Leedust, Saksamaalt ja Bulgaariast. Vabatahtliku tööülesanneteks saavad erinevate infoürituste läbiviimine ja vabatahtliku töö tutvustamine koolides ja ülikoolides, töötubade ja regulaarsete kohtumiste korraldamine kohalikele vabatahtlikele ja abistamine keskuses erinevate projektide koordineerimisel.
Tutvu lähemalt organisatsiooniga ning plaanitavate tegevustega.

Sooviavalduste esitamine projekti on lõppenud.

Projektis saab osaleda noor vanuses 18-30.a.

Vabatahtlikult ei nõuta erialast ettevalmistust. Projektis on tagatud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine, erinevad vaba aja tegevused, tutvumine keele ja kultuuriga. Vabatahtlikul ei kaasne projektis osalemisega kulusid - majutus, toitlustus, kindlustus, tegevused on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta on rahastatud vastavalt piirmäärale, mis selles projektis on 275€.
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha ja eraldi söögiraha, mis selles projektis on kokku 185€/1 kuu kohta.


Lisatud: 7.01.2017 // 0:00