Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojekt "Unified Actions"


Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojekt "Unified actions" raames saame kolme aasta jooksul (2019-2021) pakkuda vabatahtliku töö projekte väga paljudele noortele üle-Eesti.

NB! Projektide täpne algusaeg lepitakse kokku koos vabatahtliku- ja sihtriigi organisatsiooniga juhindudes nii Eestis, kui välismaal kehtestatud meetmetest ja täiendavast lisainfost. Projektide algusaeg võib olla mõjutatud viiruspuhangust COVID-19.

Juhul kui otsid endale huvitavat projekti, kuid veel ei ole seda leidnud, kirjuta meile ja arutame, kuidas saame Sind aidata. 

Vabatahtlikku ootavad Eestis: 

Pärnu HUUB: Noorte- ja Innovatsioonikeskus

vastvalt kokkuleppele (2 kuud) Pärnu, Eesti 
Pärnu HUUB on noorte kogukond ja kohaliku elu edendaja, mis korraldab Pärnus mitmeid kohalikku sündmusi, alustades filmitöötubadest ja lõpetades erinevate häkatonide ja inspiratsoonipäevadega. Keskuse põhiliseks sihtrühmaks on kohalikud noored vanuses 15-26. Kui sinagi tunned, et soovid panustada nende tegevustesse, tule vabatahtlikuks. 

PACE - Peace Action Community Estonia 
vastavalt kokkuleppele (2 kuud) perioodil oktoober - detsember 2021 Tallinn, Eesti
PACE seisab hea selle eest, et rahuharidus Eestis oleks tunnustatud ja märgatud. Vabatahtlikku oodatakse panustama eri projektidesse (Tallinna Ülikooli ELU, KÜSK Arenguhüppe tegevused jpt). Tutvu organisatsioonis hetkel käimasolevate projektidega nende kodulehelt. 


Vabatahtlikku ootavad välismaal: 

Xeracion Ferrol 
10.01.2022-30.10.2022 (10 kuud), Ferrol Hispaania 
Vabatahtlikke Eestist: 1 
Xeracion ootab oma meeskonnaga liituma uut vabatahtlikku kes saab valida 3 eri suuna vahel: meedia, keeled või kunst. Tutvu organisatsiooni tutvustusega. Vabatahtlikus teenistuses planeeritud tegevusi näeb Xeracioni Youtube kanalil. Vaata ka videopäevikut oktoobris 2021 toimunud tegevustest.

Youth Association DRONI 
10.01.2022-30.10.2022 (10 kuud) Tbilisi, Gruusia
Vabatahtlikke Eestist: 1
DRONI eesmärgiks on luua võimalusi, et Gruusias elavad vähemusrahvused ja migrandid oleksid kaasatus ühiskonda. Selle eesmärgi nimel viiakse ellu kohalike tegevusi rohujuuretasandil. Lisainfo tulekul. 

AAP Primadomus 
alates jaanuarist 2022 (kuni 9 kuud) Villena, Hispaania 
Vabatahtlikke Eestist: 2
AAP Primadomus on loomade päästekeskus Villenas, mis tegeleb loomade rehabiliteerimise ja ravimisega. Suur hulk loomi on päästetud tsirkustest ja ebaseaduslikest loomakaubandusest. Keskuses on peamiselt puumad, tiigrid ja šimpansid. Loe lühikest kirjeldust projektist.

YIC - Youth Initiative Center Gyumri 
01.03.2022-31.12.2022 (10 kuud) Gyumri, Armeenia
YIC ootab oma meeskonda uut vabatahtlikku, kes abistab YIC eri kohalike projektide elluviimisel. Vastuvõttev organisatsioon haldab ühtlasi Armeenia esimest avatud noortekeskust YIC Youth House, mis avati 2018. a. kevadel. 
Vaata YIC tegevuste kohta rohkem nende Youtube kanalil.
 
Juba toimunud/toimumas projektid Unified Actions raames.

Tunned huvi? Saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee 
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 


   

*Unified Actions on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus Agentuuri Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 


Lisatud: 23.08.2021 // 0:00