Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerslusprojekt "Unified Actions"


Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojekt "Unified actions" raames saame järgneva kolme aasta jooksul pakkuda vabatahtliku töö projekte väga paljudele noortele üle-Eesti. 

Mitmed uued pikajaalised projektid selguvad meil juuni keskpaigaks. Euroopa Solidaarsuskorpuse II taotlusvooru tähtaeg oli 07.05.2020. Juhul kui otsid endale huvitavat projekti, kuid veel ei ole seda leidnud, kirjuta meile ja arutame, kuidas saame Sind aidata. 

NB! Projektide täpne algusaeg lepitakse kokku koos vabatahtliku- ja sihtriigi organisatsiooniga juhindudes nii Eestis, kui välismaal kehtestatud meetmetest ja täiendavast lisainfost. Projektide algusaeg võib olla mõjutatud viiruspuhangust COVID-19.

Vabatahtlikku ootavad: 

Xeracion Ferrol 
algusega augustist/septembrist 2020 (minimaalselt 6 kuud, võimalusega pikendada kuni 9 kuud) Ferrol, Hispaania
Vabatahtlikke Eestist: 1
Xeracion ootab enda juurde vabatahtlikku, kelle huvi ja kirg on kunst, meedia, graafiline disain või loometöö. Organisatsioon pakub tegevusväljundit koostöös teiste kohalike partneritega ning saab sügisest ligipääsu kunstitöötuppa, kus erinevaid projekte  ellu viia. Vaata lühikest kirjeldust organisatsioonist
Huvi korral saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) vabatahtlik@continuousaction.ee hiljemalt 30.07.2020.

Youth Initiative Center 

alates septembrist 2020 (2-12 kuud) Gyumri, Armeenia
Vabatahtlikke Eestist: 1
Youth Initiative Center (YIC) töötab Gyumris erinevate Erasmus+, Euroopa Solidaarsuskorpuse jt rahvusvaheliste ja kohalike programmidega. Organisatsioon majandab lisaks Armeenia esimest avatud noortekeskust ning on üks kogenud organisatsioonidest.


Youth Association DRONI 
september 2020 (2-12 kuud) Tbilisi, Gruusia
Vabatahtlikke Eestist: 1
DRONI eesmärgiks on luua võimalusi, et Gruusias elavad vähemusrahvused ja migrandid oleksid kaasatud ühiskonda. Selle eesmärgi nimel viiakse ellu kohalike tegevusi rohujuuretasandil.


Kohe algavad projektid:

AAP Primadomus 
alates juulist 2020 (10-12 kuud) Alicante lähistel, Hispaania 
Vabatahtlikke Eestist: 1
AAP Primadomus kuulub Stichting AAP Netherlands eksootiliste loomade päästekeskuse juurde, pakkudes kodukohta erinevatele suur-ja väikeloomadele (nt kassilised, šimpansid). Vabatahtlik töötab koos teiste välisnoortega hoolitsedes eelkõige loomade heaolu eest ning soovi korral viies läbi erinevaid giidituure. Vaata videost, mida organisatsioonis teha saab. Tutvu lisainfoga, mis kirjeldab projekti tegevusi.  
Vabatahtlik on projekti kinnitatud!

Youth Initiative Center 
alates septembrist 2020 (9-12 kuud) Gyumri, Armeenia

Vabatahtlikke Eestist: 1
Youth Initiative Center (YIC) töötab Gyumris erinevate Erasmus+, Euroopa Solidaarsuskorpuse jt rahvusvaheliste ja kohalike programmidega. Organisatsioon majandab lisaks Armeenia esimest avatud noortekeskust ning on üks kogenud organisatsioonidest, kes kuulub Erasmus+ naabruspiirkondade infokeskuse nimistusse. 
Vabatahtlik on projekti kinnitatud!


Juba toimunud/toimumas projektid Unified Actions raames.

Tunned huvi? Saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee 
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 


Unified Actions on rahastatud SA Archimedes Noorteagentuur Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest.


Lisatud: 23.05.2020 // 0:00