Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojekt "Unified Actions"


Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojekt "Unified actions" raames saame kolme aasta jooksul (2019-2021) pakkuda vabatahtliku töö projekte väga paljudele noortele üle-Eesti.

NB! Projektide täpne algusaeg lepitakse kokku koos vabatahtliku- ja sihtriigi organisatsiooniga juhindudes nii Eestis, kui välismaal kehtestatud meetmetest ja täiendavast lisainfost. Projektide algusaeg võib olla mõjutatud viiruspuhangust COVID-19.

Juhul kui otsid endale huvitavat projekti, kuid veel ei ole seda leidnud, kirjuta meile ja arutame, kuidas saame Sind aidata. 

Vabatahtlikku ootavad Eestis: 

Toidupank 
(1-2 kuud) Tallinn, Eesti 
Oled alati mõelnud, mida teeb Toidupank? Kuidas käib niivõrd suure organisatsiooni töö ja kes selle toimimisse panustavad? Liitu Toidupanga meeskonnaga ja aita kaasa erinevatel toidukogumispäevadel toidu jagamisel või hoopis kommunikatsioonitöös. 

Pärnu HUUB: Noorte- ja Innovatsioonikeskus

vastvalt kokkuleppele (2 kuud) Pärnu, Eesti 
Pärnu HUUB on noorte kogukond ja kohaliku elu edendaja, mis korraldab Pärnus mitmeid kohalikku sündmusi, alustades filmitöötubadest ja lõpetades erinevate häkatonide ja inspiratsoonipäevadega. Keskuse põhiliseks sihtrühmaks on kohalikud noored vanuses 15-26. Kui sinagi tunned, et soovid panustada nende tegevustesse, tule vabatahtlikuks. 


Vabatahtlikku ootavad välismaal: 

ECOCOMPARTIMOS
oktoober - november 2021 (2 kuud) Illescas, Hispaania
ECOCOMPARTIMOS pakub erinevaid enesetäiendamise võimalusi Illescas piirkonnas elavatele noortele. Organisatsiooni põhitegevusteks on erinevate rahvusvaheliste projektide läbiviimine nii Hispaanias ja välismaal. 
Vabatahtlikud abistavad 2-kuu jooksul erinevate rahvusvaheliste projektide korraldusel ja infotöös. 


Kohe algavad projektid: 

AAP Primadomus
04.09.2021-05.09.2022 (12 kuud) Villena, Hispaania
Vabatahtlikke Eestist: 2
AAP Primadomus on loomade päästekeskus, mis hoolitseb peamiselt suurloomade eest – puumad, tiigrid, šimpansid jt., kes on päästetud erinevatest tsirkustest üle maailma. Organisatsiooni eesmärgiks on loomade rehabiliteerimine ja sobivate elamistingimuste loomine. 
Vabatahtlik hoolitseb loomade eest (erinevad puhastustööd) ning abistab vastuvõtvat organisatsiooni teistes nende tegevustes – nt giidituurid. Tutvu organisatsiooni tööga ja projekti tutvustava infoga.

Continuous Action 
20.09-17.11.2021 (2 kuud) Tallinn, Eesti 
Otsime vabatahtlikku, kes aitab meil luua uut kaasaegset veebilehte. Just sellise, mis on interaktiivne ja kiirelt hallatav. Uuele veebilehele peavad ära mahtuma meie põnevad projektid, osalemistingimused ja organisatsiooni lühikirjeldus. Uus veebileht on loomisel Wordpressi põhjale. 

Associação Spin para o Intercâmbio, Formação e Cooperação entre os Povos
01.10.2021-30.06.2022 (10 kuud) Lissabon, Portugal
Vabatahtlikke Eestist: 2
SPIN viib ellu erinevaid noortele suunatud tegevusi Lissabonis, sh korraldab aktiivselt eri rahvusvahelisi projekte. Vabatahtlikel on valik viia läbi keeletöötube, toetada rahvusvaheliste projektide korraldusel või abistada turundustöös. 
Tutvu SPIN kodulehel oleva infoga võimalustest, mida organisatsioonis saab teha, vaata lähemalt Youtube ja sotsiaalmeedia (Facebook ja Instagram) kanaleid, mida osaliselt haldavad organisatsiooni juures hetkel olevad vabatahtlikud. 
 
Juba toimunud/toimumas projektid Unified Actions raames.

Tunned huvi? Saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee 
Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 


   

*Unified Actions on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus Agentuuri Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 


Lisatud: 23.08.2021 // 0:00