09.05.2023-18.05.2023

“ThisABILITY”

Montecchio Maggiore, Itaalia

Kaasatuse teemaline noortevahetus Itaalias. Projekti oodatakse 6 noort.

“ThisABILITY”

Otsime osalejaid ja grupijuhti rahvusvahelisele noortevahetusele “ThisABILITY”, mis toimub 09-18.05.2023 Montecchio Maggiore’s, Itaalias.

Noortevahetus toob kokku osalejad 6 eri riigist, et ühiselt rääkida kaasatusest ja üksteiste oskustest (abilities). Noortevahetusele eelneb ettevalmistav kohtumine 13-15.04.2023 Montecchio Maggiore’s, Itaalias millel on oodatud osalema grupijuht. Ettevalmistav kohtumine aitab kõigi riikide grupijuhtidel paremini mõista projekti sisu ja panustada noortevahetuse ettevalmistusse.

Tutvu lisainfoga:

Huvi korral täida Studio Progetto sooviavaldus esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 22.03.2023. Lisaks tutvu meie noortevahetusel osalemise tingimustega. Sooviavalduse täitmise järgselt võtame ühendust huvilistega ja saadame projektis osalemise kinnituse. Eestist on projektis osalema oodatud 5 noort ja 1 grupijuht. Osalejate vanus selles projektis on 18-30 (grupijuht võib olla vanem).

Juhul kui tunned huvi grupijuhi rolli vastu ja soovid projektis osaleda grupijuhina, kirjuta annli@continuousaction.ee. Noortevahetuse infomaterjalis olev grupijuhtide eelkohtumisele registreerumise vorm on täitmiseks grupijuhile, kes on saanud eelneva osalemiskinnituse MTÜ-lt Continuous Action.

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025