07.11.2022-16.12.2022

“Elf Around” Soomes

Kokkola, Soome

Vabatahtlikke ootab Villa Elba.

“Elf Around” Soomes

Villa Elba ootab vabatahtlikke projekti “Elf Around, mis toimub 07.11.2022-16.12.2022 Kokkolas, Soomes. “Elf Around” on jätkuprojekt tegevustele “Elf Start”. Selles grupiprojektis oodatakse osalema 20 vabatahtlikku.

Mõned vabatahtliku tööülesanded grupiprojektis on:

  • Villa Elba päkapikuraja ehitus;
  • Jõuluprogrammi läbiviimine lasteaedadele ja jõuluraja tegevuste planeerimine.

Loe projekti lisainfot Villa Elba kodulehelt. Huvi korral saada oma CV koos lühikese motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) vastuvõtvale organisatsioonile kati.paasila@villaelba.fi, pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 31.08.2022.

Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee. Tugiorganisatsiooniks saatvas rollis on selles projektis MTÜ Continuous Action.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025