esimesel võimalusel (9 kuud)

“Unified Actions” Gruusia noorteorganisatsioonis

Tbilisi, Gruusia

Vabatahtlikku ootab üks tuntuim Gruusia noorteorganisatsioon DRONI Youth Association.

“Unified Actions” Gruusia noorteorganisatsioonis

Tbilisis tegutsev noorteorganisatsioon DRONI Youth Association ootab oma meeskonda vabatahtlikku. Projekti algusaeg võib olla natukene paindlik, kuid tegu on pikaajalise teenistusega. Projekti algusaeg on esimesel võimalusel, kestus kuni 9 kuud.

Vabatahtlike videopäevik oma tegevustest

Vabatahtliku ülesandeks on peamiselt erinevate rahvusvaheliste projektide korraldusel abistamine ja sotsiaalmeedia/sisuhaldus. Loe lisa DRONI blogist kus vabatahtlikud oma tegevusi kirjeldavad.

Huvi korral saada meile sooviavaldus esimesel võimalusel. Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee. Projektikutse on avatud kuni vabatahtliku leidmiseni.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

*Unified Actions on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025