esimesel võimalusel (10 kuud)

“Unified Actions” Gruusias

Rustavi, Gruusia

Vabatahtlikku ootab International Scout Centre Rustavi koostöös organisatsiooniga Association “Georgian Youth for Europe”.

“Unified Actions” Gruusias

Pikaajalist vabatahtlikku ootavad Rustavis tegutsevad organisatsioonid International Scout Centre Rustavi ja Association “Georgian Youth for Europe”. Projekti eeldatav pikkus on 10 kuud, algusega esimesel võimalusel.

ISCR ülevaade oma tegevustest

Vabatahtliku peamisteks ülesanneteks on:

 • abistamine ISCR ja GYE hariduslike projektide elluviimisel (nt laagrid lastele, noortele, külastused koolidesse, infomaterjalide koostamine, rahvusvaheliste projektide korraldus jpm);
 • ISCR kohvik-restoranis erinevate kultuuriliste tegevuste elluviimine;
 • abistamine vastuvõtva organisatsiooni hallatava noorte-hosteli töös.

Tutvu täiendava infoga:

Huvi korral saada meile oma sooviavaldus esimesel võimalusel. Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

*Unified Actions on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025