Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.
VÕIMALUSED

Altpoolt leiad põnevaid võimalusi minna meie kaudu erinevatesse noorteprojektidesse, kus saad end täiendada mitte-formaalses õpikeskkonnas. Oma tegutsemisaastate vältel oleme saatnud noortevahetustesse sadu noori. Ka Sinul on võimalik olla üks neist! 


Rahvusvahelised noortevahetused toimuvad üldjuhul 18-25-aastastele noortele, kuid mõnikord korraldatakse ka selliseid projekte, kus saavad osaleda nooremad, 13-17-aastased või siis kuni 30-aastased noored. Igasse noortevahetusse sõidab ka grupijuht (on/võib olla vanem kui 25 eluaastat). 

Täiendavate küsimuste korral võta meiega ühendust kas pakkumise all näidatud e-postil ja/või telefonil. Huvi korral anna meile esimesel võimalusel
märku või hiljemalt pakkumise juures näidatud kuupäevaks - kohti jagub vaid loetud arv osalejatele!

NB! Kui osaleja on saatnud osalemise sooviavalduse ja saanud meiepoolse kinnituse ning tasunud osalustasu, kuid soovib hiljem osalemisest loobuda, siis juba tasutud osalustasu ei tagastata. 

Projektis osalejatelt ootame ka tagasisidet, et
saaksime teha saadud hinnangutest ja soovitustest omad järeldused!

Leia meid ka Facebook'ist - Like'ides Continuous Action'i lehekülge, jõuavad uudised kõige kiiremini kas otse sinu telefoni või arvutisse! 


 
OTSIME OSALEJAID JÄRGMISTESSE NOORTEVAHETUSTESSE:
 

'We are people 2!' 10-24.07.2019 Beaumotte, Prantsusmaa
Projekti raames keskendutakse erinevatele grupidünaamika meetoditele eesmärgiga suurendada tolerantsust, rahu ja ettevõtlikust. Osalejad elavad projekti raames ühise elamise ("collective lifestyle") põhimõttel. Noortevahetuse osalejad tulevad Prantsusmaalt, Itaaliast, Portugalist ja Eestist. NB! Beaumotte asub eraldatud külas. Tutvu tegevustega
Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel. Vaba 2 osaleja kohta! Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Noortevahetusel osalemise tingimused: 
- vanus 18-30.a. (grupijuht võib olla vanem); 
- huvi noortevahetuse teema vastu; 
- osalustasu 60€ tasumine MTÜ Continuous Action a/a-le.
- võimalus esmalt ise lennupiletid välja osta.

'EduLARP: Fantasy and Adventure in Swedish Nature' 11-23.07.2019 Hästekasen talu (Göteborgi lähistel), Rootsi
Noortevahetus keskendub LARP meetodile, mille raames mängitakse läbi erinevaid rollimänge ning tegevustikke. Tutvu noortevahetuse esialgse infogaProjekti saab Eestist sõita 5 noort ja 1 grupijuht. 
Huvi korral täida sooviavaldus esimesel võimalusel. Eriti on oodatud muust rahvusest osalejate sooviavaldused. Küsimuste korral kirjuta annli@continuousaction.ee

Noortevahetusel osalemise tingimused: 
- vanus 16-22.a. (grupijuht võib olla vanem); 
- huvi noortevahetuse teema vastu; 
- osalustasu 90€ tasumine MTÜ Continuous Action a/a-le.
- reisikorralduse selle noortevahetuse raames ja piletid ostab MTÜ Continuous Action. Piletite ülekulu tasub osaleja ise.