Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Vabatahtlik töö – Sinu suurepärane võimalus tulevikuks! 

Vabatahtlikku tööd on võimalik teha kas kohalikul tasandil siinsamas Eestis või suunduda hoopistükis kodumaalt välja ning seda kasvõi aastaks ajaks. Käesoleva aasta kevadel käisid näiteks kolm eesti neidu – Hanna, Mary ja Epp Granada lähedal Lõuna-Hispaanias vabatahtlikku tööd tegemast Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalise projekti ‘Voluntary Work Builds Bridges’ raames. Näiteid on aga palju veel.

 

Oled oodatud osa saama antud projekti tulemuste levitamise kohtumisest neljapäeval, 27. septembril 2012 Rapla Avatud Noortekeskuses (Nurmenuku 1, Rapla) algusega kl 17.30. Kohal on ka argentinlasest vabatahtlik, kes ise sarnase kogemuse läbinud – seda küll Eestis. Tule kohale, kui soovid sellest kõigest ise kuulda, näha fotonäitust, ja kui sind huvitab samuti minna vabatahtlikuks laia maailma ning informatsioon sinu võimaluste kohta tulevikus!

 

Vajalik on end eelnevalt registreerida e-postil alo@continuousaction.ee või telefonil 52 917 17.

 

Projekti rahastas Euroopa Komisjoni programm Euroopa Noored.

 

Continuous Action MTÜ

www.continuousaction.ee / Maailm on täis võimalusi!

 


Lisatud: 24.09.2012 // 0:00