Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Lühiajaline grupiprojekt "Elf Around!" otsib vabatahtlikke


Koostöös oma hea Soome partneriga Youth Centre Villa Elba, saame kahele eesti noorele pakkuda põneva vabatahtliku töö võimaluse Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalise grupiprojekti "Elf around!" raames.  

Projekt "Elf Around!" toimub 2.11-15.12.2015 Kokkolas, Soomes.
Grupiprojektis osaleb kokku 18 vabathtlikku erinevatest Euroopa riikidest, sh
 2 noort vanuses 18-30.a Eestist.
Loe projekti tutvustust 
siit ja vabatahtlike infot.

Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm. Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. 

Kui soovid projektis osaleda, võta meiega kiiresti ühendust aadressil info@continuousaction.ee 
Mõlemad vabatahtlikud on projekti kinnitatud!

Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat)Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt.
Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on samuti rahastatud 100%. 
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha 4€ päevas.

Kindlasti loe lisaks 
Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta.
Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt. 


Lisatud: 10.08.2015 // 0:00