Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Aasta kokkuvõte 2015


Möödunud 2015. aasta oli meie organisatsioonile teguderohke, kuna koostöös oma partneritega erinevatest Euroopa riikidest viisime aasta jooksul ellu ligi viiskümmend Erasmus+ programmist rahastuse saanud mobiilsusprojekti, millest said osa enam kui 175 mitteformaalsest õppest huvitatud inimest. 

Noortevahtusi toimus 2015. aastal kokku 13 ja projektid toimusid järgmistes riikides: Hollandis, Küprosel, Leedus, Lätis, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Rootsis, Suurbritannias, Türgis.
Kokku osales noortevahetustes 66 noort vanuses 13-30.a.
Vaata järgmiselt lingilt toimunud projekte.

Euroopa vabatahtliku teenistuse erinevatesse projektesse saatsime kokku 48 vabatahtlikku, kaasates sealhulgas 26 vähemate võimalustega noort. Projektidest kaks olid grupiprojektid.
Möödunud aastal saatsime vabatahtlikke järgmistesse riikidesse: Austria, Inglismaa, Hispaania, Itaalia, Portugal, Prantsusmaa, Rumeenia, Soome, Tšehhi, Ungari.
Loe, kes ja kus täpsemalt käis siit.

Erinevaid rahvusvahelisi koolitustegevusi toimus 2015. aastal 27, milles osales kokku 63 osalejat. Koolitused toimusid järgmistes riikides: Austrias, Hispaanias, Itaalias, Kreekas, Leedus, Makedoonias, Portugalis, Prantsusmaal, Saksamaal, Suurbritannias, Türgis, Ungaris.
Vaata järgmiselt lingilt, millised olid täpsemalt toimunud koolitusprojektid.

Mitmed toimunud projektid on läbi viidud koostöös Rückenwind võrgustiku partneritega (AK Tyrol, Educere, Fekete Sereg, Momentum, Villa Elba, jt) ja mitmete teiste pikaajaliste aga ka paljude uute koostööpartneritega.
2015. aasta teisel poolel alustasime koostööd Erasmus + Caribbean võrgustikuga, mille tulemusena on käesoleval aastal plaanis arendada ka mitmeid erinevaid projektitegevusi. 

Lisaks nimetatud rahvusvahelistele projektidele ja koostööle erinevate Euroopa organisatsioonidega, viisime läbi regulaarselt "Kogemuste kohviku" kohtumisi, tegime koostööd Eesti Töötukassaga, mitmete kohalike organisatsioonide ja eraisikutega ning seadsime sisse oma uue kontori Tallinna vanalinnas. 

Usume, et MAAILM ON TÄIS VÕIMALUSI ja loodame Teile mitmeid erinevaid võimalusi ka käesoleval 2016. aastal pakkuda!

Info eelolevate noortevahetuste kohta leiad siit.
Kui oled vanuses 18-30 ja soovid minna Euroopa vabatahtliku teenistuse projekti, siis leiad kandideerimisvõimslused siit.
Eelolevate koolitustegevuste võimalused leiad siit.
Kui soovid ka ise uute võimaluste loomisele kaasa aidata osaledes meie tegevustes vabatahtlikuna, loe lisainfot ja võta meiega ühendust info@continuousaction.ee


Lisatud: 1.01.2016 // 0:00