Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Vabatahtlikuks muusikafestivalidele Inglismaal


MTÜ Continuous Action saab saata 10 vabatahtlikku Eestist osalema Euroopa vabatahtliku teenistuse grupiprojektis "Festival of Opportunity", mis toimub 15-30.08.2017 Leedsi lähistel, Inglismaal.
Projekti vastuvõttev organisatsioon on Everything is Possible.

Vabatahtlikud abistavad kahe muusikafestivali - 17-20.08 toimuva TRIBFEST-ija 25-27.08 toimuva Leeds-i festivali korraldamisel, kus peamine töö on festivali platside korrashoid. Töö festivali ajal toimub 6 tundi päevas ja õhtuti on vabatahtlikel võimalus osa saada festivali programmist. Kohapeal toimub vastuvõtva organisatsiooni poolt saabumisjärgne koolitus ning töö juhendamine.
NB! Elamine festivali ajal on telkides!

Tutvustavad videod leiad järgmstelt linkidelt:
Video 1
Video 2
Video 3

Sooviavalduste esitamine projekti on lõppenud. Valitud osalejatega võetakse ühendust hiljemalt 21. juulil.

Vabatahtlikuks Euroopa Noored programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (selles projektis 18-30). Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi Inglismaa büroo poolt. Reisikuludeks on projektis ettenähtud 275€, ülekulu tuleb osalejal endal katta. Lennupiletid ostab välja ja reisimise korraldab vastuvõttev organisatsioon.
L
isaks makstakse vabatahtlikule taskuraha vastavalt programmi rahastusreeglitele. 
Kindlasti loe lisaks Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta meie kodulehe rubriigist 
Euroopa vabatahtlik teenistus ja ka www.noored.ee/evs

Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt Tallinnas. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt.


Lisatud: 20.06.2017 // 0:00