Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Vabatahtlikuks muusikafestivalidele Inglismaal


MTÜ Continuous Action saab saata 10 vabatahtlikku osalema Erasmus+ programmi poolt rahastatud grupiprojektis "Festival of Opportunity 2018", mis toimub 14-29.08.2018 Leedsi lähistel, Inglismaal.
Projekti vastuvõttev organisatsioon on Everything is Possible.

Vabatahtlikud abistavad kahe muusikafestivali - 16-19.08 toimuva TRIBFEST-i ja 24-26.08 toimuva Leeds-i festivali korraldamisel, kus peamine töö on festivali platside korrashoid. Töö festivali ajal toimub 6 tundi päevas ja õhtuti on vabatahtlikel võimalus osa saada festivali programmist. Kohapeal toimub vastuvõtva organisatsiooni poolt saabumisjärgne koolitus ning töö juhendamine.
Ingliskeelse lühitutvustuse leiad SIIT.
Tutvustavad videod varasematel aastatel toimunud projektide kohta leiad järgmstelt linkidelt: artikkel 2017 aasta projekti kohta
Video 1 + Video 2
NB! Elamine festivali ajal on telkides!

Sooviavalduste vastuvõtmine on lõppenud ja valitud osalejatega on ühendust võetud.

Vabatahtlikuks Erasmus+ vabatahtliku teenistuse raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi Inglismaa büroo poolt. Reisikuludeks on projektis ettenähtud 275€, ülekulu tuleb osalejal endal katta. Lennupiletid ostab välja ja reisimise korraldab vastuvõttev organisatsioon.
L
isaks makstakse vastavalt programmi rahastusreeglitele vabatahtlikule taskuraha.
Kindlasti loe lisaks Erasmus+ Vabatahtliku teenistuse kohta www.noored.ee/evs

Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt Tallinnas. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt.


Lisatud: 1.05.2018 // 0:00