Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Rahvusvahelised koolitused & noortevahetused 2019


2019.a. projektide ülevaate leiad siit, mida korraldavad meie koostööpartnerid ja kuhu ootame osalejaid. Täiendame projekti loetelu jooksvalt.

Noortevahetused 
  • 'EduLARP: Fantasy and adventure in Swedish nature' 11-23.07.2019 Hästekasen talu (Göteborgi lähistel), Rootsi (selles projektis on eraldi sooviavaldus!)
Tekkis huvi? Täida sooviavaldus

Koolitused
  • Seminar 'Advocacy for Human Rights: Share to Change' 2-9.07.2019 Struga, Makedoonia
  • 'iCitizen - Citizenship education and media literacy as tools to prevent political extremism on social networks' 9-15.09.2019 Palermo lähistel (Marina di Cinisi), Itaalia
  • 'Act forWords' 1-11.10.2019 Bedeille, Prantsusmaa.
Tekkis huvi? Täida sooviavaldus.

Lisainfo leiad meie koolitusvõimaluste ja noortevahetuste lehelt või võta ühendust Annli Heinsaluga annli@continuousaction.ee

Projektide osalemistingimused: 

- vanus 18+ (noortevahetustel vastavalt projektile, alates 13.a. kuni 30.a.)
- huvi projekti teema vastu; 
- osalustasu tasumine vastavalt projektile; 
- võimalus korraldada ise oma reisimine projekti toimumise kohta ja vajadusel ka lennupiletid esmalt ise välja osta. 

Projektide majutus, toitlustus ja programm on 100% rahastatud programmist Erasmus+ ning korraldatud vastuvõtva organisatsiooni poolt. Reisikulud kompenseerib koolituse korraldaja vastavalt eelarves ettenähtud piirmäärale ja vahemaale, mis on kulunud projekti sõiduks. 
Loe lähemalt 
Erasmus+ programmi rahastusreeglitest.

NB! Kui osaleja on saatnud osalemise sooviavalduse ja saanud meiepoolse kinnituse ning tasunud osalustasu, kuid soovib hiljem osalemisest loobuda, siis tasutud osalustasu ei tagastata. 


Lisatud: 15.05.2019 // 0:00