Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Tule & sõida vabatahtlikuks välismaale


MTÜ Continuous Action loob võimalusi vabatahtlikuks tööks erinevates riikides. Ootame Sind osalema meie erinevates projektides. 
Vabatahtlikku teenistust rahastatakse Erasmus+/Euroopa Solidaarsuskorpus programmide toel. Alljärgnevalt leiad meie hetkevõimalused.

Lühiajalised (2 nädalat-2 kuud) projektid:  

TUDANZAS SOCIAL FESTIVAL Hispaanias 

TUDANZAS Cultural Association otsib endale appi vabatahtlikke 2 erinevasse lühiajalisse teenistusse: 
01.04.2020-31.05.2020 
16.04.2020-05.05.2020 
Sooviavaldusi ootab TUDANZAS Cultural Association. Huvi korral saada oma CV aadressile tudanzas.casc.antic@gmail.com, pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee Huviliste avaldusi oodatakse kuni 15.02.2020.

"Youth and the City" 26.04-18.06.2020 Rzeszów, Poola 
International Project's Association INPRO otsib vabatahtlikke 2-kuulisse projekti. Tegevused on erinevad alustades filmitegevustest, raadiosaate juhtimisest kuni noorsootööni välja (nt. Erasmus+ info jagamine koolides). 
Tutvu lisainfoga
Huvi korral saada oma CV vastuvõtvale organisatsioonile INPRO aadressile joanna@goinpro.org hiljemalt 17.02.2020. Pane kindlasti kirja koopiasse ka vabatahtlik@continuousaction.ee, et teaksime ka omapoolse soovituse organisatsioonile edastada. 


Pikaajalised (2-12 kuud) projektid:


"Unified Actions" erinevad projektid kevadel 2020
Tutvu projektide ja organisatsioonide kirjeldusega. Vabatahtlikke oodatakse:
  • Gyumri, Armeenia. Algus esimesel võimalusel, projekti kestus 2-9 kuud
"VOLUNTEERING PROJECT AT THE RED CROSS" 02.03.2020-31.01.2021 San Severino Marche, Itaalia 
Punane rist ootab vabatahtlikku, kes abistaks organisatsiooni infotöös ning töötubade korralduses. Tutvu lisainfoga ning loe tegevuste kohta Vicolocorto kodulehelt
Huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile candidates@vicolocorto.org, pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee. Huviliste dokumente oodatakse esimesel võimalusel. 

Vabatahtlik teenistus "Animals, Children, Youth" 1.04.20-30.03.2021 (12 kuud) Växjö, Rootsi
4H Växjö otsib vabatahtlikku, kes hoolitseb erinevate loomade eest farmis, kuid samas korraldab ka vaba-aja üritusi kohalikele lastele ja noortele. Tutvu lisainfoga
Huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile 4H@globalakronoberg.se, pannes kirja koopiasse ka vabatahtlik@continuousaction.ee. Huviliste dokumente oodatakse kuni 29.02.2020

Vabatahtliku teenistuse projektid Itaalias algusega maist 2020 (pikkusega kuni 31.10.2020)
Meie partner Vicolocorto pakub erinevaid vabatahtliku teenistuse projekte. 
Huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile candidates@vicolocorto.org, pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee

Erinevad vabatahtliku teenistuse võimalused Prantsusmaal 
Meie partner Solidarites Jeunesses koordineerib projekte erinevates piirkondades üle-Prantsusmaa. Tutvu delegatsioonidega, kuhu vabatahtlikke oodatakse. 

Vabatahtliku teenistuse projektid Belgias ja Prantsusmaal (pika- ja lühiajalised) kevadest sügiseni 2020 
Service Volontaire International (SVI) ootab vabatahtlikke enda mitmetesse projektidesse, mis toimuvad nii Belgias, kui ka Prantsusmaal. 
Belgias toimuvad projektid
Prantsusmaal toimuvad projektid 
Huvi korral projektides osaleda, saada oma motivatsioonikiri aadressile incoming@servicevolontaire.org, pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee

Vabatahtliku teenistuse võimalused Dublinis, Iirimaal algusega september 2020 (kuni 12 kuud) 
DEPAUL võtab vastu kuni 5 vabatahtlikku erinevatesse projektidesse Dublinis. Tutvu vastuvõtva organisatsioonis olevate projektidega nende kodulehel. Huvi korral täida sooviavaldus (Depaul ROI ESC Application Form 2020 - 2021) ja saada see hiljemalt 21.02.2020 vastuvõtvale organisatsioonile. 
Pane kirja koopiasse ka vabatahtlik@continuousaction.ee, et teaksime vajadusel abistada sooviavalduse täitmisel ja/või saaksime anda omapoolse soovituse organisatsioonile. 

Vabatahtlik teenistus Principia teaduskeskuses 07.09.20-30.08.21 Malaga, Hispaania 
Principia teaduskeskus ootab vabatahtlikku, kes abistaks erinevate tegevuste läbiviimisel muuseumis (nt giidituurid, messidel osalemine, erinevate hariduslike programmide läbiviimine). Loe lisa
Huvi korral saada oma CV, motivatsioonikiri ja sooviavaldus siin (link) hiljemalt 15.03.2020. Huvilistega kontakteerutakse vastuvõtva organisatsiooni poolt perioodil 18-26.03.2020. Anna meile teada aadressil vabatahtlik@continuousaction.ee juhul kui oled oma dokumendid organisatsioonile edastanud ja/või selle projektiga on tekkinud küsimusi. 

Vabatahtliku teenistuse projektid Poolas (6-12 kuud)
AKWEDUKT otsib vabatahtlikke kultuurikeskusesse & lasteaedadesse. Tutvu täpsema infoga koordineeriva organisatsiooni kodulehel

Erinevad vabatahtliku teenistuse võimalused Leipzigis, Saksamaal
Meie partner Die Villa otsib oma kohalike partnerite juurde vabatahtlikke. Tutvu lisainfoga ning huvi korral täida sooviavaldus, mis on leitav projektikutse juurest. 


Tekkis huvi? Saada meile sooviavaldus esimesel võimalusel.
Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee 
 
Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30.a. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele.
Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

Oluline info lühiajaliste projektide kohta: 
Lühiajalised projektid on mõeldud eelkõige vähemate võimalustega noortele, mistõttu eelise projektis osaleda saavad
- töötud noored
- riigikeelt mittevaldavad noored
- maa-või väikelinna noored, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus
- noored, kes tervise või muude takistuste tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis.


Lisatud: 6.01.2020 // 0:00