Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Rahvusvahelised koolitused & noortevahetused 2020


2020.a. projektide ülevaate leiad siit, mida korraldavad meie koostööpartnerid ja kuhu ootame osalejaid. Uuendame projektide loetelu jooksvalt. Projektide kuupäevad on hetkel eelduslikud ning võivad muutuda tulenevalt riikides kehtestatud meetmetest (seoses COVID-19 viiruspuhanguga). 

Noortevahetused 
  • Hetkel aktiivseid noortevahetusi ei ole.


Koolitused/Seminarid
  • Hetkel aktiivseid koolitusi ja seminare ei ole. 

Tekkis huvi? Täida sooviavaldus.


Lisainfo leiad meie koolitusvõimaluste ja noortevahetuste lehelt või võta ühendust Annli Heinsaluga annli@continuousaction.ee 


Projektide osalemistingimused: 
 
- vanus 18+ (noortevahetustel vastavalt projektile, alates 13.a. kuni 30.a.)
- huvi projekti teema vastu; 
- osalustasu tasumine vastavalt projektile; 
- võimalus korraldada ise oma reisimine projekti toimumise kohta ja vajadusel ka lennupiletid esmalt ise välja osta. 
 
Projektide majutus, toitlustus ja programm on 100% rahastatud programmist Erasmus+ ning korraldatud vastuvõtva organisatsiooni poolt. Reisikulud kompenseerib koolituse korraldaja vastavalt eelarves ettenähtud piirmäärale ja vahemaale, mis on kulunud projekti sõiduks. 
Loe lähemalt Erasmus+ programmi rahastusreeglitest.
 
NB! Kui osaleja on saatnud osalemise sooviavalduse ja saanud meiepoolse kinnituse ning tasunud osalustasu, kuid soovib hiljem osalemisest loobuda, siis tasutud osalustasu ei tagastata. 


Lisatud: 14.08.2020 // 0:00