Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Tule meile vabatahtlikuks


Ootame enda juurde tegusat ja loovat noort, kes oleks valmis meid abistama meie tegevustes vabatahtlikuna. MTÜ Continuous Action loob Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames võimalust teha vabatahtlikku teenistust oma kodukohas e. siseriiklikul tasandil. 
 
Oled meie meeskonna sobiv liige, kui huvitud erinevatest noorsootööalastest projektidest ning soovid tutvuda selle valdkonnaga põhjalikumalt. Tule ning saa osa võimalusest töötada välja samalaadseid vabatahtliku teenistuse võimalusi ka teiste noorte jaoks, viies nii koos kogukonda edasi. 

Vabatahtliku tööaeg on 30-38h/nädalas. Peamiseks töökohaks on meie kontor Tallinnas. Vastavalt programmi rahastusreeglitele saab vabatahtlik taskuraha, mis on 120€/kuus. 

Kas võimalus panustada kohaliku kogukonna heaolusse kõnetab Sind? Saada meile sooviavaldus
Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee 

Vabatahtlik teenistus on edasi lükatud! Võtame huvilistega ühendust. 

* Vabatahtliku töö võimalust loome Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojekti "Unified Actions" raames.

Vabatahtlikuna saab antud projektis osaleda noor vanuses 18-30 aastat. Tegevused on 100% rahastatud vastavalt projekti eelarvele ning programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. 
 

Unified Actions on rahastatud SA Archimedes Noorteagentuur Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest.


Lisatud: 7.05.2020 // 0:00