Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

45 inimest 15-st riigist kohtuvad koolitusel Põhja-Iirimaal!


16.-23. mail 2011 toimub Derry-Londonderry piirkonnas Põhja-Iirimaal rahvusvaheline koolitus ‘YouthFest’, mis kaasab noortega tegelevaid isikuid kokku 15 riigist.

 

Kogu projekti jooksul kasutatakse mitteformaalseid õppemeetodeid rahvusvahelises seltskonnas. Toimuvad diskussioonid, grupitööd, töötoad, rahvuskultuuriõhtu ning jagatakse kogemusi. 21. mail toimub õpitu esitlemine ning praktiseerimine ka kohalike noortega. Kõikidele soovijatele saadetakse ka täiendav info huvi korral.

 

Kokku osalevad 6-päevasel koolitusel 3 inimest Eestist (vanusepiir pole määratud). Osaleja peaks olema kokku puutunud noortetööga ning omama soovituslikult kogemust ühes valdkonnas järgmistest: muusika ja tants, draama ja teater, sport ja välitegevused, mängimine ning kunst.

 

Välja valitud ostavad esialgu ise välja lennupiletid projekti toimumispaika ja tagasi. Projekti jooksul või pärast ülekandega saad sellest tagasi 70%. Seega - kogu rahvusvahelisest transpordist tuleb lõppkokkuvõttes tasuda vaid 30%! Lisaks tuleb maksta osalustasu 128,00 eur, mis sisaldab igakülgset, jooksvat ning professionaalset ettevalmistust enne välismaale sõitu (sh kultuuriline ettevalmistus), tervise/ meditsiinikindlustust ning lõppanalüüsi. Kohapealne majutus, toitlustus (kolm korda päevas) ja programmilised tegevused on juba hinna sees.

Osalemiseks saada oma kontaktidega (sh telefon, skype, elukoht, eelnev rahvusvaheline kogemus) inglisekeelne motivatsioonikiri esimesel võimalusel aadressile kandideerin@continuousaction.ee Kirja pealkirjaks pane projekti nimi.

 

Käesolev projekt viiakse ellu Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetuse abil. Projekti sisu ei pruugi tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust.


Lisatud: 5.04.2011 // 0:00