01.01.2022-31.12.2022

Aasta kokkuvõte 2022

Tallinn, Eesti

Tutvu milline oli meie aasta ja peamised tegevused.

Aasta kokkuvõte 2022

2022. a. tõi meile palju uut ja põnevat! Peamiseks tegevussuunaks oli sel aastal uue Euroopa Solidaarsuskorpuse projektiperioodi planeerimine ja juba käimasolevate tegevuste elluviimine. Sel aastal said uue hoo sisse mitmed ootel olnud noortevahetused, koolitused ja seminarid. Uue tegevusena alustasime sisulisemat koostööd Tallinna Haridusametiga.

 • Noortevahetusi oli 5. Tegevusi viisid ellu meie Hispaania, Läti, Serbia ja Prantsusmaa partnerid. Üks noortevahetus toimus koostöös Maroko partneriga, st projekt algas Hispaanias, aga lõppes Marokos. Hispaania/Maroko noortevahetusele eelnes partnerite kohtumine.
 • Rahvusvahelisi koolitusi (sh seminare) oli 7. Tegevusi viisid ellu Itaalia, Hispaania, Austria, Prantsusmaa, Portugali partnerid.
 • Vabatahtliku teenistuse erinevatest projektidest said sel aastal osa 35 noort. Lisaks viisime ellu ühe grupiteenistuse Portugalis ja korraldasime ühe ettevalmistava kohtumise Tallinnas oma partneritele Austriast ja Portugalist.
  Vabatahtlikud saatsime järgnevatesse riikidesse: Itaalia, Portugal, Hispaania, Saksamaa, Austria, Prantsusmaa, Gruusia. Lisaks jõudsid meie kaasabil Eestisse välisnoored järgnevatest riikidest: Saksamaa, Prantsusmaa, Armeenia, Gruusia, Ukraina.

Samuti jätkasime koostööd oma Rückenwind võrgustikupartneritega. Eestis toimunud projektid toimusid koostöös mitmete heade partneritega kelleks on noortekeskused, lasteaiad, omavalitsused, MTÜ-d. Jagasime oma projektilugusid noortele erinevatel üritustel, osalesime “Heategu päevad” sündmusel, Töötukassa gümnasistide karjääripäeval “Kuhu nüüd?”, julgustasime oma vabatahtlikke Instagrami vahendusel jagama uudiseid nende tegevustest, korraldasime jätkusündmust “Kogemuste kohvik” ja alustasime mentorite võrgustikuga. Lisaks saime aasta alguses kasutusele võtta oma uue kodulehe. Ühtlasi liitus meiega sel aastal uus töötaja Keidi ja meie juures tegi oma siseriiklikku vabatahtlikku teenistust Nadya.

Uute kohtumisteni tuleval aastal. Aitäh, et olete olnud meiega. MAAILM ON TÄIS VÕIMALUSI! 

Kui tunned, et soovid meie tegevustes osaleda ja aidata meil uusi võimalusi luua, siis võta meiega ühendust kirjutades info@continuousaction.ee.

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025