01.01.2023-31.12.2023

Aasta kokkuvõte 2023

Tallinn, Eesti

Tutvu milline oli meie aasta ja peamised tegevused.

Aasta kokkuvõte 2023

2023.a. keskendusime oma planeeritud projektide elluviimisele ning võrgustikukoostööle eri partneritega. Peamiseks tegevussuunaks oli sel aastal Euroopa Solidaarsuskorpuse ja Erasmus+ programmide ja projektide planeerimine ja korraldamine.

 • Noortevahetusi toimus 2. Tegevusi viisid ellu meie Prantsusmaa ja Austria partnerid. Tegevused toimusid erinevates riikides, st Prantsusmaa koordineeris projekti Poolas ja Austria koordineeris projekti Itaalias. Mõlematel noortevahetustel olid osalejateks ka alaealised noored.
 • Rahvusvahelisi koolitusi (sh seminare) oli 6. Tegevusi viisid ellu Armeenia, Läti, Saksamaa, Soome ja Austria partnerid.
 • Vabatahtliku teenistuse erinevatest projektidest said sel aastal osa 40 noort. Lisaks viisime ellu ühe grupiteenistuse Gruusias ja korraldasime ühe ettevalmistava kohtumise Hispaanias.
  Vabatahtlikud saatsime järgnevatesse riikidesse: Inglismaa, Kreeka, Portugal, Gruusia, Hispaania, Austria, Ungari, Prantsusmaa ja Itaalia. Lisaks jõudsid meie kaasabil Eestisse välisnoored järgnevatest riikidest: Gruusia, Ukraina, Prantsusmaa, Saksamaa, Rootsi, Kreeka, Ungari, Rumeenia ja Portugal.

Lisaks käisime Rückenwind võrgustikukohtumisel Austrias ning saime kutse liituda LOOM võrgustikuga, mille eesmärgiks on elukestva õppe toetamine. Eestis toimunud tegevused said teoks koostöös mitmete heade partneritega kelleks on noortekeskused, lasteaiad ja MTÜ-d. Lisaks korraldasime oma jätkusündmust “Kogemuste kohvik” ning sügisel sai hoo sisse meie taaskordne mentorite võrgustik. Aasta alguses sai lõpu ka meie pea 4 aastane vabatahtliku teenistuse projekt “Unified Actions”. Lõpetuseks oli meil suvel kontoris abiks vabatahtlik Lisette, kes viis ellu oma pikaaegse idee grupiteenistuse läbiviimisest Gruusias.

Uute kohtumisteni tuleval aastal. Aitäh, et olete olnud meiega. MAAILM ON TÄIS VÕIMALUSI! 

Kui tunned, et soovid meie tegevustes osaleda ja aidata meil uusi võimalusi luua, siis võta meiega ühendust kirjutades info@continuousaction.ee.

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025