23.07.2023-13.08.2023

“Moving wood – wood moves” Austrias

Salzkammergut piirkond, Austria

Lühiajaline grupiprojekt. Vabatahtlikke ootab CUBIC.

“Moving wood – wood moves” Austrias

CUBIC ootab osalejaid lühiajalisse grupiprojekti “Moving wood – wood moves”, mis toimub 23.07.2023-13.08.2023 Salzkammergut piirkonnas, Austrias. Vabatahtlikud tulevad projekti eri riikidest.

Grupiprojekt keskendub järgnevatele teemadele:

 • renoveerimine;
 • metsandus ja loodushoid;
 • fotograafia ja filmimine.

Lühikirjeldus projektist:

We will work together with the largest forest competence centre in Europe, the Waldcampus am Traunsee.

Together we will dismantle an old lumberjack’s hut, a “Holzfällersölde”, and then rebuild it in another place where it will be used as historical showpiece. We will learn about the history of forestry and forest maintenance and do our bit to preserve this history, and will also document our work photographically and on film. 

Tugiorganisatsiooniks saatvas rollis on selles projektis MTÜ Continuous Action. Rohkem infot projekti kohta leiad CUBIC kodulehelt. Osalejad on projekti kinnitatud.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025