01.05.2023-30.09.2023

“Polis and Biodiversity” Itaalias

Polia, Itaalia

Vabatahtlikke ootab Itaalia organisatsioon KALISTRATIA.

“Polis and Biodiversity” Itaalias

Association KALISTRATIA otsib 4 vabatahtlikku pikaajalisse vabatahtliku teenistuse projekti “Polis and Biodiversity”, mis toimub perioodil 01.05.2023-30.09.2023 Polia’s, Itaalias.

Vabatahtlikud on oodatud korraldama erinevaid sündmusi kohalikele, abistama igapäevases kogukonnaelus ja aitama kaasa iga-aastase festivali Kalabria Eco Fest korralduses.

Tutvu projekti infoga:

Huvi korral saada oma CV (inglise keeles) koos sooviavaldusega aadressile info@kalistratia.org esimesel võimalusel kuid hiljemalt 10.04.2023, pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee. Kirja pealkirjaks märgi “Candidature ESC 11 year 2023”. Sel viisil teame ka omapoolse soovituse vastuvõtvale organisatsioonile Sinu osalemise kohta saata. Vabatahtlikule on tugiorganisatsiooniks saatvas rollis Eestist MTÜ Continuous Action.

Sooviavalduste vastuvõtmine sellesse projekti on lõppenud!


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025