01.02.2022-30.10.2022

“Unified Actions” Hispaanias

Ferrol, Hispaania

Vabatahtlikku ootab noorteorganisatsioon Xeracion.

“Unified Actions” Hispaanias

Veebruaris 2022 algab uus vabatahtliku teenistuse projekt “Unified Actions”, mida võtab vastu Ferrolis asuv noorteorganisatsioon Xeracion.

Continuous Action saadab projekti 1 vabatahtliku.

Vabatahtlike ülevaade oma tegevustest oktoobris 2021

Vabatahtliku tööülesanded on erinevad ning sõltuvad paljustki ka osalejate enda huvidest. Peamiselt on organisatsioonil 3 erinevat töösuunda: meedia, keeled ja kunst.

Loe rohkem Xeracioni tutvustusest oma tegevuste kohta:

Huvi korral saada meile oma sooviavaldus esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 20.01.2022. Küsimuste korral kirjuta vabatahtlik@continuousaction.ee.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

*Unified Actions on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025