mai 2024 - juuni 2024

“Vabatahtlik teenistus Norras”

Svelgen, Norra

Vabatahtlikke ootab ECCO.

“Vabatahtlik teenistus Norras”

ECCO (Exploring Cultural campfire Opportunities) ootab oma meeskonnaga liituma 2 vabatahtlikku Eestist perioodil mai 2024 – juuni 2024 (2-kuud). Vastuvõtva organisatsiooni tegevuste hulka kuulub erinevate sündmuste korraldamine kohalikule kogukonnale, mille fookuses on lapsed ja noored, sisserännanud, pagulased jt haavatavamad sihtgrupid.

Eestist tulevad vabatahtlikud saavad toetada ECCO igapäevategevusi kontoris (projektide koordineerimine, sotsiaalmeedia, sündmuskorraldus Norras viibivatele vabatahtlikele) ning panustada keskkonna ja renoveerimisprojekti, mida ECCO hetkel eest veab (maja ja paadi renoveerimine uute projektide korralduseks Svelgeni piirkonnas).

Projekti täpsem infomaterjal tulekul!

Huvi korral saada oma CV koos lühikese motivatsioonikirjaga (mõlemad inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee esimesel võimalusel. Seejärel on vabatahtliku teenistuse huvilised oodatud vestlusele ECCO projektijuhiga Esra Özdemir.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on Norras 6 EUR/päev.

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025