01.06.2024-31.05.2025

“Vabatahtlik teenistus Portugalis – SPIN”

Lissabon, Portugal

Vabatahtlikku ootab organisatsioon SPIN Association.

“Vabatahtlik teenistus Portugalis – SPIN”

Lissabonis tegutsev organisatsioon Associação Spin para o Intercâmbio, Formação e Cooperação entre os Povos ootab enda meeskonda uut vabatahtlikku perioodil 01.06.2024-31.05.2025 (12-kuud).

Vabatahtliku ülesandeks on peamiselt:

 • erinevate rahvusvaheliste projektide korraldusel abistamine – peamiselt noortevahetused, koolitused;
 • mitteformaalse hariduse, E+ ja ESK teemaliste töötubade läbiviimine erinevates Lissaboni koolides;
 • SPIN-i hosteli heakorratööd.

Tutvu projekti infoga SPIN kodulehel.

Loe 2022-2023 SPIN juures olnud vabatahtliku Hanna kogemusest. Tutvu ka Annamaria ja Teele projektidega, kes olid SPIN vabatahtlikud 2021-2022. aastal.

Huvi korral saada oma CV (inglise keeles) aadressile vabatahtlik@continuousaction.ee esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 21.04.2024. Projekti dokumentide saatmise järgselt viib huvilistega videovestluse läbi SPIN ning projekti eeltegevusi teeb tugi- ja juhtorganisatsioon MTÜ Continuous Action.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

*Käesolev vabatahtliku teenistuse projekt on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025