september 2024 - september 2025

Vabatahtliku teenistuse projektid Austrias

Austria

Vabatahtlikke ootavad eri organisatsioonid Austrias.

Vabatahtliku teenistuse projektid Austrias

CUBIC – Cultur & Bildung im Context koordineerib alates sügisest mitmeid vabatahtliku teenistuse projekte Tirooli piirkonnas Austrias. Kui sooviksid ka ise 9-12 kuud teha vabatahtlikku tööd, loe võimaluste kohta lähemalt allpool olevatest infomaterjalidest.

Vabatahtlikke võtavad vastu:


Mida teha kui oled huvitatud siin olevatest vabatahtliku teenistuse projektis osalemisest?

 • Samm 1: Koosta CV (inglise keeles).
 • Samm 2: Täida sooviavaldus ning märgi kindlasti avalduses millisest projektist soovid osa võtta (pane tähele, et 1 sooviavaldus=1 projekt). Juhul kui tunned huvi mitme vastuvõtva organisatsiooni vastu, siis tuleb sooviavaldused täita eraldi.
 • Samm 3: Saada oma CV koos sooviavaldusega vastuvõtvale organisatsioonile, mille kontakti leiad projekti infomaterjalist! (PS! ära unusta panna kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee).
 • Samm 4: Oota tagasisidet vastuvõtvalt organisatsioonilt ning vajadusel ole valmis kiirelt reageerima vestluse kokkuleppimiseks.
 • Samm 5: Juhul kui osutud projekti valituks annab sellest teada vastuvõttev organisatsioon ning saad koos Continuous Action’ga mõelda projekti ettevalmistustele.

CUBIC – Cultur & Bildung im Context on Rückenwind võrgustiku asutajaorganisatsioon ning käesolev projektikutse on kuni 30.06.2024 mõeldud ainult Rückenwind võrgustiku partnerorganisatsioonidele. Projektide tugiorganisatsiooniks saatvas rollis on MTÜ Continuous Action.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025