15.05.2023-15.04.2024

“Volunteer in Xeracion” Hispaanias

Ferrol, Hispaania

Vabatahtlikku ootab noorteorganisatsioon Xeracion.

“Volunteer in Xeracion” Hispaanias

Ferrolis asuv noorteorganisatsioon Xeracion otsib enda meeskonda vabatahtlikku Eestist. Projekti algusaeg on esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 01.05.2023 (11-kuud).

Vabatahtliku tööülesanded on erinevad, kuid osade tegevustena saab välja tuua järgneva:

 • keeletundide läbiviimine eakatele;
 • infotöö ja sisuhaldus (sotsiaalmeedia);
 • kultuurisündmuste korraldamine (planeerimine ja läbiviimine);
 • erinevad keskkonnategevused).

Eelnevatel aastatel on meie Eesti vabatahtlikud loonud ka mitmeid enda isiklikke projekte, mida on koostöös organisatsiooniga tutvustatud kohalikele. Andri (Xeracioni vabatahtlik aastatel 2021-2022) korraldas isikliku fotonäituse, millega saab tutvuda siin. Kullake (Xeracioni vabatahtlik 2022-2023) viis läbi mitmeid käsitöö ja loovtöötubasid, sh õpetades nahakunsti. Vaata Xeracioni YT kanalist põnevaid videomeenutusi vabatahtlikelt.

Loe rohkem Xeracioni tutvustusest oma tegevuste kohta:

Vabatahtlik on projekti kinnitatud.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

*Volunteer in Xeracion on rahastatud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse Euroopa Solidaarsuskorpus programmi vahenditest. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

  Kontaktinfo

  Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  info@continuousaction.ee

  +372 5628 0025