september/oktoober 2023 - september 2024

Vabatahtliku teenistuse projektid Austrias

Tirol, Austria

Vabatahtlikke ootab Austria organisatsioon Pojat.

Vabatahtliku teenistuse projektid Austrias

Pojat otsib vabatahtlikke erinevatesse vabatahtliku teenistuste projektidesse Austrias. Teenistused algavad septembrist/oktoobrist 2023 ning on planeeritud kestusega 12 kuud.

Tutvu projektidega siin.

Huvi korral jälgi täpseid juhiseid Pojat kodulehel, et teada millisele aadressile on vajalik saata oma CV koos sooviavaldusega. Pane oma dokumendid teele esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 31.08.2023. Kirja saates pane koopiasse ka vabatahtlik@continuousaction.ee. Sel viisil teame ka omapoolse soovituse vastuvõtvale organisatsioonile Sinu osalemise kohta saata. Vabatahtlikule on tugiorganisatsiooniks saatvas rollis Eestist MTÜ Continuous Action.


Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid – koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025