01.01.2021-31.12.2021

Aasta kokkuvõte 2021

Tallinn, Eesti

Tutvu milline oli meie aasta ja peamised tegevused.

Aasta kokkuvõte 2021

Meie 2021.a. peamiseks fookuseks oli juba käimasolevate projektide elluviimine. Ka sel aastal oli tavapärasest vähem koolitustegevusi, seminare ja noortevahetusi. Sel aastal keskendusime siseriiklikele vabatahtliku teenistuse projektidele ja meie koordineeritavale Euroopa Solidaarsuskorpuse partnerlusprojektile “Unified Actions”.

Noortevahetusi sel aastal ei toimunud.

Rahvusvahelisi koolitusi oli 3. Tegevusi viisid ellu meie Armeenia, Itaalia ja Portugali partnerid.

Vabatahtliku teenistuse erinevatest projektidest said sel aastal osa 43 noort. Suvel toimusid mitmed grupiteenistused. Eestis toimuma pidanud grupiteenstused lükkasime edasi 2022.a. suvesse.
Vabatahtlikud saatsime järgnevatesse riikidesse: Hispaania, Ungari, Horvaatia, Portugal, Gruusia, Läti, Austria, Prantsusmaa.

Jätkasime koostööd oma Rückenwind võrgustikupartneritega ja Eestis toimuvad tegevused viisime ellu koostöös oma heade kohalike koostööpartneritega, milleks on mitmed noortekeskused, omavalitsused ja MTÜ-d. Lisaks sai sel aastal alguse meie kodulehe uuendus, mis jõuab lõpule 2022.a. jaanuaris. Jagasime oma projektilugusid virtuaalselt erinevate noortekeskuste noortele tehes Instagram ülevõtmisi, viisime läbi 2-osalise virtuaalse infosündmuse “kohvipaus – siseriiklik vabatahtlik teenistus” ning lõpetasime pikaajalise filmiprojekti Eyes on EU – the Web Series, mille lõpusündmus ja Eesti episoodi lansseerimine toimus mais 2021 HUUB-is, Pärnus. Aasta alguses lõpetasime ka Tallinna Ülikooliga koostöös elluviidud ELU projekti “Unified Actions”, mis keskendus siseriikliku vabatahtliku teenistuse nähtavustegevustele.

Uute kohtumisteni uuel aastal. Aitäh, et olete olnud meiega. MAAILM ON TÄIS VÕIMALUSI! 

Kui tunned, et soovid meie tegevustes osaleda ja aidata meil uusi võimalusi luua, siis võta meiega ühendust kirjutades info@continuousaction.ee
2022.a. planeeritavad noortevahetused ja koolitustegevused avaldame peagi oma kodulehel. 

Võta ühendust

Kas sul on küsimus, mõte, idee, koostöösoov? Kirjuta meile sellest lähemalt.

    Kontaktinfo

    Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust telefoni või emaili teel.

    info@continuousaction.ee

    +372 5628 0025