Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Lühiajalised Euroopa Vabatahtliku Teenistuse projektid


Oled oodatud kandideerima lühiajalisse Euroopa Vabatahtliku Teenistuse projektidesse.

Kokku seitsmel noorel Eestist on võimalus osaleda ühes järgmistest projektidest: 

 

1. Keskkonnateemaline projekt "Trutkilippan Discovery" toimub 13.08-12.09.2012 Kokkolas (täpsemalt ühel väikesaarel), Soomes.

Projektis osaleb 10 noort erinevatest Euroopa riikidest – Austriast, Inglismaalt, Portugalist, Ungarist ja Eestist. Igast riigist (sh Eestist) osaleb 2 noort.
Vabatahtlike vanus vahemikus 18-30.a.
Vastuvõtvaks ja projekti koordineerivaks organisatsiooniks on Villa Elba (Soome).
Loe projekti kohta lisaks:
info
tegevusprogramm

Kandideerimise on lõppenud.

 

2. Projekt "N.A.T.U.R.A.L." toimub 10.10-9.11.2012 Sitsiilia saarel, Itaalias. Projekti tegevused toimuvad saare pealinnast Palermost u 100 km kaugusel asuvas Serra Guarneris, looduskaitsealal asuvas loodusfarmis "Palma Nana" 
www.educazioneambientale.com/contenuto.php?tid=8  

Projektis osaleb 10 noort erinevatest Euroopa riikidest - Austriast, Hispaaniast, Prantsusmaalt, Ungarist, Leedust ja Eestist. Eestist saab osaleda üks noor.
Vabatahtlike vanus vahemikus 18-30.a.
Vastuvõtvaks ja projekti koordineerivaks organisatsiooniks on CESIE (Itaalia).
Lisainfo projekti kohta siit
Kandideerimine lõppes 2.09.2012
Valitud kandidaadiga võetakse ühendust hiljemalt 10.09.2012.

 

3. Projekt "Rückenwind Star Gazy Boat Project III" toimub 26.11-17.12.2012 Cawsandis, Inglismaal. Projekti käigus omandavad noored uusi töökogemusi, grupiga koos ning kohaliku spetsialisti juhendamisel renoveeritakse vana paat ja projekti lõpus tehakse ühiselt ka esimene "merereis".
Vaata ka eelnevalt toimunud projekti videot SIIT

Projektis osaleb kokku 4 noort, neist 2 Austriast ja 2 Eestist. 
Vabatahtlike vanus vahemikus 16-30.a.
Vastuvõtvaks organisatsiooniks Amber Initiatives (Inglismaa), koordineerivaks organisatsiooniks MTÜ Continuous Action.
Kandideerimise tähtaeg ASAP, aga hiljemalt: 23.09.2012Kõik nimetatud Euroopa Vabatahtliku Teenistuse projektid on rahastatud programmist Euroopa Noored (Youth in Action). 
Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat (mõningatel juhtudel ka alates 16.a.). Osalevale noorele ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, elamine ja toitlustamine on 100% rahastatud eelpoolnimetatud programmist. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse projekti eelarvest 90% ulatuses ja vabatahtlik tasub vaid 10% reisikuludest.

Lisaks makstakse vabatahtlikule vastavalt programmi rahastusreeglitele taskuraha.

Lisainfot EVT kohta http://euroopa.noored.ee/evs


Kandideerimiseks saata CV koos kaaskirjaga (võib olla eesti keeles) e- mailile info@continuousaction.ee Kindlasti on vaja põhjendada oma soovi, miks soovid lühiajalises projektis osaleda ning samuti kirjeldada oma tausta. Kandideerimisel on oluline nimetada projekti nimi, kuhu soovid kandideerida.

Lühiajalised projektid on suunatud eelkõige:

  • riskioludes elavatele noortele (töötud noored, noored tööotsijad, koolikatkestajad jt)

  • maa-või/ja väikelinna noortele, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus (eelistatuna Põlvamaa, Valgamaa, Järvamaaja Raplamaa noored)

  • rahvusvähemuste või/ja riigikeelt mittevaldavad noored

  • noored, kes tervise või muude põhjuste tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis. 

Kui Sul on huvi mõne eelpoolnimetatud projekti vastu või tead mõnda noort, kellele mõni projekt võiks sobida ning huvi pakkuda, anna palun kiiresti märku. Oma pöördumises täpsusta kindlasti milline projekt huvi pakub ning saadame projekti kohta lisainfot

Kontakt ja info: info@continuousaction.ee  


Lisatud: 10.07.2012 // 0:00