Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Koolitused Türgis


Käesoleval suvel ning eeloleval sügisel, saame Teile pakkuda erinevaid koolitusvõimalusi päikselises Türgis. Koolituste korraldaks on meie erinevad partnerid erinevatest Türgi piirkondadest. Osalema ootame eelkõige inimesi, kes on huvitatud koolituse teemast ning koostööst meie organisatsiooniga.

Rahvusvaheline koolitus "Get ready! Edition 4" 10-16.09.2013 Tosyas, Türgis.

Koolituse eesmärgiks on anda teadmisi ja jagada kogemusi noortega töötamisel (noortevahetuse) grupijuhina. Osalema on oodatud noortevahtuses osalenud noored, noorsootöötajad, organisatsioonide vabatahtlikud, jt huvilised, kes sooviksid alustada tööd või ennast täiendada nimetatud valdkonnas.
Koolitusel osalevad lisaks Eesti osalejatele veel osalejad Itaaliast, Leedust, Hispaaniast, Prantsusmaalt, Rumeeniast, Saksamaalt, Tšehhist ja Türgist. Igast riigist 3 osalejat. Lisainfo koolituse kohta
siin.
Kandideerimise tähtaeg: esimesel võimalusel
Osalustasu 20 €.

Rahvusvaheline koolitus "Sport and Art: Two Magic Keys For Disadvantaged Young People To Have a Better Life" 6-13.09.2013  Kırıkkale, Türgi.   
Koolituse märksõnadeks on sport, kunst ja kaasamine. Loe lisainfot 
siit. 
MTÜ Continuous Action saab koolitusele saata 3 osalejat. 
Kandideerimise tähtaeg: 1.08.2013
NB! Osalejad on koolitusele leitud ja kandideerimine lõppenud!

 
Koolitusel osalemise tingimused:
- vanus 18+;
- huvi koolituse teema vastu ning soov arendada koostööd saatva organisatsiooniga MTÜ Continuous Action.

Majutus, toitlustus ja programm on korraldatud ning kaetud 100% korraldajate poolt ning rahastatud programmi Euroopa Noored (Youth in Action) Türgi büroo poolt. Rahvusvahelistest reisikuludest kompenseeritakse 70% projekti eelarves ettenähtud piirmaara ulatuses.

Koolitused toimuvad inglise keeles.

Huvilistel saada palun täidetud 
sooviavaldus aadressile annli@continuousaction.ee lisades kindlasti kirja teemaväljale koolituse nime (N: Sooviavaldus osalemaks koolitusel "Get ready! Edition 4" Türgis)
PS! Türki reisimisel on  vajalik pass, kehtivusajaga vähemalt 6 kuud!

NB! Lisaks koolitustele on võimalus osaleda ka noortevahetustes, kus osalejate vanus enamasti 18-25.a. Kui oled vanem kui 25.a., saad osaleda noortevahetuses grupijuhina. Meie noortevahetuste info leiad
siit.


Lisatud: 24.07.2013 // 0:00