Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Partnerlusseminar "Milestones" Inglismaal


Meie organisatsioon on osalemas 7-11. detsembril Inglismaal toimuval partnerlusseminaril "Milestones". Lisaks ühele organisatsiooni töötajale saame seminarile osalema kaasata ühe meediahuvilise noore vanuses 18-25.a.

Seminari raames toimuvad eraldi töötoad noortele. Vt lisa
programmist.
Korraldajaks on meie partner
Momentum World. Lisainfo seminari kohta leiad siit.

Osalemise tingimused:
- huvi seminari teema vastu
- soov olla kaasatud peale seminari meie organisatsiooni tegevustesse/seminaril õpitut rakendada
- vanus 18-25.a.
- osalustasu 60€ tasumine


Majutus, toitlustus ja programm on 100% rahastatud programmist Erasmus+ ning korraldatud vastuvõtva organisatsiooni poolt. Reisikulud kompenseerib koolituse korraldaja vastavalt eelarves ettenähtud piirmäärale ja vahemaale, mis on kulunud projekti sõiduks. Loe lähemalt Erasmus+ programmi rahastusreeglitest.

Antud projekti puhul on reisikulu piirmäär 275€. Lennupiletid Tallinn-Manchester-Tallinn broneerib ja ostab välja MTÜ Continuous Action, transfeeri Manchesterist koolituse kohta ja tagasi korraldab vastuvõtja. Vajadusel tuleb osalejal endal tasuda reisimise ülekulu (kui kulud on ostmise hetkel eelarvest kallimad).

Huvi korral võta kiiresti ühendust info@continuousaction.ee või helista 6881 896.
NB! Osalejad seminarile on leitud ja kandideerimine lõppenud!


Lisatud: 5.11.2015 // 0:00