Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Projekt "Horse competitions at Niinisalo horse stables" otsib vabatahtlikke


Koostöös oma pikaajalise Soome partneriga Villa Elba (projekti koordineeriv organisatsioon), saame kahele eesti noorele pakkuda põneva vabatahtliku töö võimaluse Euroopa vabatahtliku teenistuse lühiajalise grupiprojekti "Horse competitions at Niinisalo horse stables" raames. 

Projekt "Horse competitions at Niinisalo horse stables" toimub 27.6-24.7.2016 Niinisalos, Soomes.
Grupiprojektis osaleb 8 vabathtlikku neljast erinevast Euroopa riigist. Lisaks kahele vabatahtlikule Eestist osalevad projektis vabatahtlikud Austriast, Portugalist ja Ungarist. Peamiseks projekti eesmärgiks on vastuvõtva organisatsiooni 
Niinisalon Ratsasatajat RY abistamine ratsavõistluste läbiviimisel.
Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine vastuvõtvas riigis, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm. Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. 
Lühiajalised projektid on mõeldud eelkõige
vähemate võimalustega noortele. Osalema on oodatud ka
- maa-või väikelinna noored, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus 
- töötud noored
- riigikeelt mittevaldavad noored
- noored, kes tervise või muude probleemide tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis
- noored madala sissetulekuga peredest.

Sooviavalduste saatmine on lõppenud. Kõik vabatahtlikud on projekti kinnitatud.
Küsimuste korral võta meiega ühendust aadressil info@continuousaction.ee


Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 17-30 aastat (antud projektis 18-30 aastat)Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kohapealseid kulusid - koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi poolt. Transport Tallinnast projekti toimumiskohta ja tagasi on samuti vastavalt ettenähtud eelarvele rahastatud. 

Kindlasti loe lisaks 
Euroopa Vabatahtliku Teenistuse kohta.

Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt. Ettevalmistuse kohta soovitame lugeda vastavat 
infot meie kodulehelt. 


Lisatud: 5.06.2016 // 0:00