Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Pikaajalised vabatahtliku teenistuse projektid


Võimalus saada osa pikaajalistest Erasmus+ programmi vabatahtliku teenistuse projektidest.
Saatvaks organisatsooniks Eestist on MTÜ Continuous Action.

Vabatahtlik teenistus "Jump in It" algusega 1.09.2018-1.07.2019 (10 kuud) Bremanger, Norra
Bremanger omavalitsus ootab oma sekka vabatahtlikku, kes abistab kohaliku noortekeskuse tegevustes ning loob ja viib läbi erinevaid tegevusi lastele-, noortele ja täiskasvanutele vanuses 10-30.a. Tutvu sama organisatsiooni poolt hetkel toimuva projektiga "Active Bremanger 2017-2018", mille sisulised tegevused ning tingimused on samad projektiga "Jump in It". 
NB! Vabatahtlikul on vajalik omada B-kategooria juhiluba.
Huvi korral täida soovivavaldus esimesel võimalusel.

Vabatahtlik teenistus "Equal Youth" 1.09.2018-30.06.2019 (10 kuud) Heraklion, Kreeka 
Union of Women Associations of Heraklion võtab vastu sügisest ühe vabatahtliku Eestist ja teise Prantsusmaalt. Tutvu organisatsiooni tegevustega
Huvi korral täida soovivavaldus esimesel võimalusel.

"Volunteer Together for Inclusion" 6.09.2018-7.03.2019 (6 kuud), Põhja-Itaalia

Vabatahtlikku oodatakse tööle Insieme Si Puo keskusesse, mis pakub erivajadustega täiskasvanutele erinevaid päevategevusi. Tutvu projekti infoga.
Huvi korral täida soovivavaldus

Erinevad vabatahtlikud teenistused Soomes alates augustist-septembrist 2018 (9-12 kuud) 
Erinevad keskused Soomes ootavad endale vabatahtlikku alates sügisest. Lisainfot saad lugeda klõpsates iga keskuse nime peale. Lucina Hagman SchoolYouth and Culture department of PerhoYouth department of RanuaKokkötyö foundation's recycling shop Wanha MarkkuKorsholm Adult Education center and Culture and Leisure departmentYouth Department of Seinäjoki.
Huvi korral täida soovivavaldus ja anna meile oma huvist teada.

Vabatahtliku teenistuse projektid Graz'is, Austrias veebruar/märts 2019 
Meie partner LOGO Jugendmanagement koordineerib kahte projekti, mille raames oodatakse vabatahtlikku organisatsioonidesse Chidrens' Village (1.02.19-31.12.19/ 12 kuud) ja noortekeskusesse ClickIn (1.03.19-31.07.19/ 5 kuud). Huvi korral saada oma inglisekeelne CV koos motivatsioonikirjaga aadressile klaus.buchner@logo.at pannes kirja koopiasse vabatahtlik@continuousaction.ee, et teaksime omapoolse soovituse edastada.

Vabatahtlikud teenistused Venemaal, Moldovas, Valgevenes ja Armeenias 2019.a. algusest
2019.a. pakume võimalust teha vabatahtlikku teenistust Erasmus+ programmi partnerriikides. Tutvu  lähemalt organisatsioonidega

Huvi korral täida soovivavaldus või kirjuta annli@continuousaction.ee esimesel võimalusel.

NB! Suur osa vabatahtliku teenistuse projekte esitati meie vastuvõtvate partnerite poolt Erasmus+ programmi II taotlustähtajaks, mis oli 26.04.
2018.a. juuli lõpuks saame teada, milliseid uued pikaajalised projektid alates sügisest on saanud rahastuse. 

Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 17-30 aastat (nendes projektides 18-30.a.). Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Erasmus+ rahastusreeglitele. 
Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. 


Lisatud: 8.07.2018 // 0:00