Üheskoos meie organisatsiooniga saavad Sulle osaks uued kogemused, Sa avastad senitundmatuid kultuure, Sa õpid ja jagad. Continuous Action pakub Sulle võimalusi muutuste elluviimiseks.

Hea vabatahtlik! Tule aita kõige vaesemaid peresid!


Koostöös Eesti Toidupangaga ootame vabatahtlikke osalema:

1. mündikampaanias

Toidupanga mündikampaania eesmärk on koguda kokku peagi kehtivuse kaotavad Eesti krooni mündid, et sellega abivajajaid aidata. Kokkukogutud müntide abil lükatakse käima mitmed lokaalsed ja regionaalsed Toidupangad, s.t ostetakse külmkapid, laosisustused ja toidu laialiveoks vajalikud kaubikud.
Järgneva paari nädala jooksul vajame abi, et inimestele aktiivselt Toidupanka tutvustada ja kaubanduskeskustes mündikampaania anumatesse sente ja münte korjata. Selleks otsime vabatahtlikke, kes erinevates kaubanduskeskustes mündianumate juures Toidupanga flaiereid jagaksid, münte koguksid ja annetajaid suupärase magusa ja piparkookidega rõõmustaksid.

Toidupanga tutvustused toimuvad mitmetes kaubanduskeskustes tööpäevade õhtul ja nädalavahetuste päeval korraga 2-4 tundi. Mündikogumisele eelneb väike koolitus, kus räägime, mida keskustes teha ja jagame täpsemat infot Toidupangast.
Vabatahtlikuks registreerumine:

http://www.toidupank.ee/vabatahtlikuks-registreerumine/

2. toidukogumiskampaaniates, mis toimuvad detsembri alguses kolmel päeval erinevates Tallinna supermarketites. Vabatahtlikud jagavad flaiereid ning võtavad vastu annetatud toidu. Tule ka Sina meile abikäeks!
Juba on toimunud üks kampaaniapäev ning järgmised kaks leiavad aset 11. ja 12. detsembril Sikupilli, Rocca al Mare ja Kristiine Prisma Peremarketites. Töö toimub kahes vahetuses: kell 12.00-15.00 ja 15.00-18.00.
Vabatahtlikuks registreerumine: 
http://www.toidupank.ee/vabatahtlikuks-registreerumine/

 

Tänu teie abile kõlab ehk nii mõneski peres, kes peab hakkama saama 1000 või vähema krooniga kuus inimese kohta, üle pika aja rõõmus lause: "Saab sööki ja jooki ja priimat pannkooki!"

Küsimuste korral pöördu toidupank@continuousaction.ee

Heida pilk ka Eesti Toidupanga kodulehele siin

Heade soovidega ja kohtumiseni!


Lisatud: 23.11.2010 // 0:00